Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnatok mondani "idotallo"...

Tudnatok mondani "idotallo" noi neveket? Folytatasban leirom mire is gondolok pontosabban.

Figyelt kérdés

Olyan nevekre gondolok, amik regen is megalltak a helyuket es ma is szivesen adjak az emberek.

Szerintem ilyen nev a: Sara, Anna, Kata, Eszter(?), Julia(?) stb


(Ugye egy Erzsebet eleg furan hangzana a mai nevek kozott, de regen is megbotrankoztak volna egy Zoe hallatan.)


Tudnatok segiteni ilyen "kortalan" noi nevek osszegyujteseben?



Koszonom a hasznos valaszokat! ❤️


2019. ápr. 16. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Viktoria, Izabella, Anna, Karolina
2019. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Zsófia, Veronika, Annabella
2019. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Johanna, Emese, Barbara, Beatrix, Angelika, Virag, Ilona, Ibolya, Viola, Judit, Katalin, Kinga, Maria, Rozsa, Szabina


[link]

2019. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Lilla, Laura, Dóra, Dorottya
2019. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Emma, Zsófia, Emília, Borbála, Róza. Amiket írtál azon kívül ezeket gondolom olyannak, amik már nagyon régen is gyakoriak voltak és ma is azok.


Az Andrea, Krisztina, Tímea, Melinda, Szilvia, Judit pl. nem az Erzsébet, Margit, Irén kategória, mégis ma már nem divatosan szerintem a mostani kisgyerekek közt.

2019. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Éva
2019. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%

Erzsébet szerintem nem fura, több Erzsébet ismerősöm is van 20-30 év között.

Nekem a Mária is kortalan név: ismerek 50 éveset is, 30 éveset és 2 éveset is ezzel a névvel.

Amúgy szerintem kortalan nevek: Éva, Krisztina, Julianna, Júlia, Judit, Gabriella, Zsófia, Ilona, Magdolna

2019. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!