Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok husz eves, de mar 3 eve van baratom es tudjuk, hogy ha jonne a baba mi lesz a lany es mi lesz a fiu neve. Ez szinte az elso randinkon eldolt. A nagynenem aki errol pontosan tud es most terhes bejelenetette, hogy ha lanya lesz azt a nevet adja neki ami nekem tetszik. Ezt csak az tetozi, hogy neki is volt egy masik neve ami evek ota tetszett neki, meg sem azt adja es tudja jol hogy nekem ezzel mekkora fajdalmat okoz. A masik rokonom is bejelentette, hogy rajta vannak a baba projekten. Ennek en orultem is es el is meseltem en hogy neveznem el a babaimat. Egy het utan kozolte, hogy ha fia lesz az lesz a neve amit en neztem ki mar 3 eve.

Apukam szerint, hulyeseg ezen megsertodnom mert ok szulnek nem en es ne en szabjam meg ki hogy nevezi el a gyereket. Anyukam szerint ez a viselkedes csaladban nem okes a reszukrol.

A kerdes jogosan bantodtam meg vagy, hagynom kellene ezt?



2019. ápr. 16. 11:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Apádnak van igaza. Most ők szülnek, ők döntik el mi lesz a gyerek neve. Mellesleg attól még te is adhatod majd, ha annyira akarod.
2019. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%

Hagyd a fenebe, nekem 5 evig tetszett egy nev, ugy akartam hivni a lanyomat, parom is benne volt, most terhes vagyok a kislanyunkkal es teljesen mas nevet adunk majd.


(En kivancsi volnek mik azok a nevek, amik ennyire tetszenek a csaladodnak?! :D )

2019. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Nem is lenne baj, ha tok mashonnan talaltak volna ra a nevekre es veletlen egyezne az izelsunk. De ok tolem hallodtak ezeket a neveket es tudjak hogy a valasztottjaim megis ezt akarjak adni. Hat nincs masik ezer nev a vilagon?

Nem szeretnem leirni a neveket, ha nagyon kivancsi vagy uzenetben elkudoldom, de egyik sem ritka manapsag. :)

2019. ápr. 16. 11:37
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd. Nem szabhatod meg, hogy ki milyen nevet adjon a gyerekének.
2019. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%

Johet uzenetben is, de en is otletet szeretnek lopni ;) :D


No az egyik baba a te unokatesod lesz, a kislany, siman adhatot te is a te gyerekednek, valoszinuleg nem fogtok minden heten talalkozni.


A kisfiubabarol nem derul ki mennyire kozeli rokonod lesz, ha pl tesod gyereke, az mar kicsit neccesebb...

2019. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem ritkaság, akkor meg min rúgózól rajta? Ráadásul írod, akkor nem zavarna, ha ők maguk választották volna, és nem tőled hallják. Akkor mégis mi a hiszti tárgya? A kimenetel ugyan az így is úgy is. Az lesz a gyerekeik neve.

Nagyon gyerek még a gondolkodás módod, hiába vagy életkorod alapján felnőtt. Mi is annó a kapcsolatunk elején eldöntöttük a gyerekek nevét a férjemmel, de nem kürtöltem szét a családban, hogy " összejöttem a Pistivel, és eldöntöttük, ez meg ez lesz a gyerekeink neve".

2019. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%
Az élet nagy problémái 20 évesen.
2019. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%
De te is kisbabát vársz? Vagy nem érzem mi a baj... Ők terhesek nekik lesz babájuk. Neked egyelőre ez egy terv a jövőre. Addig még milliószor meggondolhatod annak a gyereknek a nevét. Ezt engedd el. Mit meg nem adnék ez lenne életem problémája :) amúgy meg mindenki úgy nevezi el a gyerekét ahogy akarja. Ebbe senki nem szólhat bele
2019. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%

Maximum lesz ket Rikardo vagy Dzsenifer a rokonsagban. Ha oket nem zavarja, teged miert zavar?

Apukadnak van igaza, nem szabhatod meg, mas milyen nevet ad a gyerekenek.

2019. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%
Én nagyon örülök neki, hogy nem a 17 éves kori párom lett a gyermekem apja (pedig 20 éves koromban még együtt voltunk), plusz annak is örülök, hogy nem olyan debil nevet választottam neki, ami 20 évesen még iszonyatosan tetszett. Szóval szerintem most ne a névadással foglalkozzál, majd ha terhes leszel akkor indokoltabb lesz. És addig ne mondd el a rokonaidnak a névötleteidet!
2019. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!