Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen extra nagy pofátlan...

Ilyen extra nagy pofátlan kérés a párom 25 éves lányához, hogy vigyázzon a babánkra?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos lányunk, nekem ő az egyetlen gyerekem, a páromnak az előző házasságából van egy 25 éves lánya. Rengeteget segítünk neki, pénzeljük, mert ő mindig belefog valami vállalkozásba, mindig más tanfolyam stb, persze be nem fejezi mert megunja... Most lesz legjobb barátnőm esküvője, megkértem a párom lányát, vigyázzon aznap a babára, erre teljesen kifakadt, hogy milyen pofátlan vagyok és a párom is torkomnak esett, hogy miért a lányát terhelem ezzel, mikor lehet hívni bébiszittert is (nem szeretnék idegent beengedni..). Most komolyan ekkora nagy kérés és én vagyok a rossz? 10 órát kellett volna átjönnie. De persze mikor fényképezgetni kell a gyereket meg feltölteni vele a szelfiket ide-oda akkor "édes csodám, kishúgom"...
2019. ápr. 16. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
100%
Csodás házasság lehet ez. :D
2019. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én irigy meg nem is utálom csak nem szeretem ezt a királylányosdit főleg ha cserébe a teljesítmény 0. Szegény páromat palira veszi, ne mondjátok, hogy vonzó az hogy valaki 25 évesen egy napot nem dolgozott csak mindenféle hülyeséget kitalál folyton!! De cserébe 0, nuki. mindegy, úgysem értjük egymást! Párom meg nagyon sokat dolgozik ennyi kikapcs neki is járt volna de akkor maradunk itthon!
2019. ápr. 16. 22:38
 33/72 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, hogy te mit szeretsz és mit nem, az a lány életében nem releváns.
2019. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
67%
De ha a lány tette volna fel a kérdést fordítva, hogy meg lett kérve de nincs kedve hozzá akkor mindenki lehurrogná hogy mi az hogy nem képes rá vigyázni. Ennyi
2019. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
68%
Na és ha a pasid 25 évig királylányt nevelt a lányából, az az ő dolga. Lefogadom, hogy legalább 15-20 évvel idősebb nálad, te beleültél a jóba, most meg zavar, hogy másnak is jut belőle. Ha jó lenne a viszonyotok, akkor biztosan szívesen vigyázna a gyereketekre, de egyértelmű, hogy te lenézed őt. Szülhettél volna egy fiatal pasinak, akkor most nem lenne ilyen gondod. Egyébként miért nem a te rokonaid vigyáznak rá?
2019. ápr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:
Az én rokonaim messze élnek. Borsod megyében, mi pedig Győrben! Borsodi voltam, én költöztem a páromhoz anno és nincs köztünk csak 7 év! Ő 45, én 38.
2019. ápr. 16. 23:06
 37/72 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem


De nálunk ez nem is lenne kérdés



Viszont biztosan nem kértem volna meg úgy, hogy az apja nem tud róla.

Plusz megkérdeztem volna mit szól

Hozzá, nem megkérem


2 ha nem idegen, ha idegen olyanra nem bíznám, aki nem. tud pelusozni stb egy ekkora babát.

5 hét múlva mi is lagzizunk, nekem is 9 hós a lányom

2019. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
42%

Jaaaj megjöttek a szent anyák :) érdekes, hogy itt egy 25 évest úgy tüntettek fel, mintha gyerek lenne, ha meg az lenne pl a kérdés, hogy 25 évesen terhes lettem, tartsam e meg, ugyanezen személyek írnák, hogy felnőtt nő vagy, nem kérdés... :)

Meg mi az, hogy magadnak szültél, lemondásokkal jár? Atya ég... :O Szép is lenne, ha azért, mert van gyerekem, soha többet nem mozdulnék ki itthonról nélküle. Hisz csak magamnak szültem... Ja nem.

Egyébként pont 25 voltam, amikor született az első gyerekünk, amikor a második meg 3 hónapos volt, volt a testvérem esküvője. Nyilván ott akartam lenni, a kicsit nem cibáltam csak egy pár fotó erejéig, 3 óránként én mentem haza hozzá szoptatni, és egy családbarát szó nélkül jött rá vigyázni. Este lefürdettem, szopi, letettem aludni, majd szólt, amikor kelt és jöttem etetni, majd hajnal 4ig ünnepeltem a testvéremet.

Szóval akkor én (mivel nem is volt rokon a vigyázó, durván pofátlan vagyok :)

És az se biztos, hogy egy ekkora baba még ébred éjjel...

Szóval nem, nem vagy pofátlan kérdező.

2019. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azon értetlenkedek, hogy mi az, hogy a párod nem akar elengedni egyedül???? Az a párod, aki a gyereked apja és amellett, hogy "nem akar elengedni" még neked esett, hogy megkérted a lányát, hogy vigyázzon rá....

Több sebből vérzik a sztori, ez a kapcsolat meg übergáz lehet.

2019. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint nem enged, csak nem szerette a babánk előtt sem ha egyedül mentem el ilyen bulikba. Meg neki is jó lett volna kikapcsolódni. JÓ a kapcsolatunk, csak a lánya miatta vannak feszkók néha mint pld most is.
2019. ápr. 16. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!