Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan baba hinta,...

Létezik olyan baba hinta, amit nem a plafonra kell szerelni és sokáig ki lehet használni?

Figyelt kérdés
Baba, hinta
2019. ápr. 16. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmire gondolsz?

2019. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az adamo (vagy akár az adamo jellegű hintákra is tudod használni) hintákra lehet külön állványt kapni, elég strapabíró hinták.

[link]

Mi ugyan felfúrtuk a plafonra és három-négy hónap körül kezdtük, de ha lett volna lehetőségem előbb kezdtük volna. Most 7 hónapos a babám (igaz ugyan, hogy nem a világ legnagyobb babája a kicsivel több mint 7 kilójával és kb.68 centijével) de én úgy látom még sokáig fogjuk használni, és nagyon szeret benne lenni! :)

2019. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első; először ilyenre gondoltam, de ezt csak 1 éves koráig lehet használni. Második: igen, láttam az adamo-nak van állványa, de elég drága, és még mellé a hinta... Szóval lehet nem találok megfelelőt.
2019. ápr. 17. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!