Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Létezik olyan baba hinta, amit nem a plafonra kell szerelni és sokáig ki lehet használni?

Baba, hinta

ápr. 16. 23:15  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

Ilyesmire gondolsz?

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 16. 23:40 Privát üzenet

Az adamo (vagy akár az adamo jellegű hintákra is tudod használni) hintákra lehet külön állványt kapni, elég strapabíró hinták.

[link]

Mi ugyan felfúrtuk a plafonra és három-négy hónap körül kezdtük, de ha lett volna lehetőségem előbb kezdtük volna. Most 7 hónapos a babám (igaz ugyan, hogy nem a világ legnagyobb babája a kicsivel több mint 7 kilójával és kb.68 centijével) de én úgy látom még sokáig fogjuk használni, és nagyon szeret benne lenni! :)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 17. 00:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Első; először ilyenre gondoltam, de ezt csak 1 éves koráig lehet használni. Második: igen, láttam az adamo-nak van állványa, de elég drága, és még mellé a hinta... Szóval lehet nem találok megfelelőt.

# 3/3Időpont ápr. 17. 11:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy gyógytornásztól azt hallottam, káros a hinta a babáknak (Adamo hinta is), különösen ha feszítős baba. De miért? Akkor is, ha alszik?
Tudtok olyan játszóteret mondani Debrecenben, ahol van ilyen hinta?
14 hósom mostanában veri a hátát mindenhez (babakocsi, etetőszék). Ha csak üldögél a földön, akkor is is előre-hátra hintázik néha. Életkori dolog és kinövi?
Mi a véleményetek a Lorelli-Chill-out-21-rezgő-zenélő-pihenőszékről?
Melyik a jobb a rezgős vagy a hintázós pihenőszék?
A kisfiam 2 hét múlva 2 éves de még nem igazán akar beszélni. Pár szót (baba, mama, labda, hinta) mond de többet nem. Mit tegyek, hogy jobban elkezdjen beszélni? :

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!