Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes csináltatni kerti...

Érdemes csináltatni kerti játszóházat csúzdával, hintával? Hány éves korig használják kb?

Figyelt kérdés
nagyon drága ezért is kérdezem, hogy akinek van mennyire használja a gyereke. Vagy hány éves korig kb? köszönöm
2019. ápr. 17. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Szia, nekünk az egész kertünk játékkal van tele. Óriás homokozó, hinták (laphinta, fészekhinta), fára szerelt koronghinta és kötéllétra, csúszda, trambulin, nyáron medence.

Szeretik, játszogatnak, de jobban szeretnek kimenni, csavarogni más játszótereken. 8 és 5 évesek.

Mondjuk nyáron jó, hogy teszek föléjük napernyőt és a homokozóban vizeznek, saraznak, utána pancsolnak, nem kell a kánikulában az utcákat járni. De az óriás homokozó hülyeség volt, sok helyet foglal, fele is elég lett volna.

2019. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
olyanra gondoltam ami egyben van. van rajta mászóka, lépcső, csúzda. Több száz ezer ft lenne.
2019. ápr. 17. 09:54
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk ugyan nincs, de 8 évesnél idősebb gyereket játszótéren csak akkor látok, ha kistestvérrel jön (vagy van sportpálya). Maximum az álmodozó kamaszok még hintázni szeretnek, de mászóka, csúszda, homokozó érdekessége szerintem maximum 10 éves korig terjed (de akkor is inkább, ha van kivel, ha nincs, akkor 5-6).
2019. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gyerek-és emberfüggő. Mikor kicsi voltam, anyukámék építettek nekem egyet, volt benne csúszda, hinta, homokozó. A csúszdát és a homokozót olyan 12 éves korom körül szüntették meg, de a hinta része ma is áll, rendszeresen kimegyek hintázni mert nagyon szeretem (mi lakunk most a családi házban). Hamarosan születik a kislányunk és nem is fogjuk lebontani, csak fel lesz újítva, sőt, visszaszereljük a csúszdát és a homokozót is.
2019. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

1 fiam van, most 6 éves.

Tavaly adtuk el a hintát csúszdát.


Kb 5 perc sétára van a játszótér, ami hatalmas fákkal mindig árnyékos, és egy fagyizó is van mellette. Inkább oda megyünk le, vagy bringázni.

Most trambulin van, meg nyáron medence a kertben. Ez is elég.

2019. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most tervezunk venni...320.000Ft amit mi neztunk.Eleg huzos, ugyh engem is erdekelnek a valaszok.A lanyom most lett 5 eves a kisfiam meg nem hasznalna mert meg csak egy eves.
2019. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1es mekkora a homokozótok?
2019. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Több százezer?? Mi most veszünk a gyerkőcöknek. Mászóvár, csúzda, hinta, 161000,-Ft. Igaz, a férjem és a sógorom fogja összeszerelni. A nagy 6 éves, a kicsik 2 évesek, mi úgy számolunk, 4-6 évig még fogják használni.
2019. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó, hol veszitek? érdekelne. esetleg priviben. köszi
2019. ápr. 17. 13:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Nádland, Budapest Jászberényi út 47/b. Rengeteg féle kerti fa játékuk van, mindenféle kombinációban és árfekvésben. Úgy láttam, Debrecenben is van egy lerakatuk.

[link]

2019. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!