Melyik név legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon mérlegelünk a férjemmel hogy melyik név illene a Balogh vezetéknévhez

A listánk: Eszter, Kinga, Anasztázia, Loretta, Csenge, Viktória


Nekem a Loretta nagyon tetszik :)

A férjemnek a Viktória, de az túl "tömeg"


Vélemények?



2019. ápr. 17. 13:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Azért az nem igaz, hogy a Viktória tömegnév, sőt, manapság nagyon is ritka. A Kinga nem megy, mert nehézkes a kiejtés balogkinga.... A Loretta meg elég ilyen spanyolos, könnyűvérű kis cigánylányos, már bocs.
2019. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Eszter. A Lorettának csak a becézése tetszik :) Lotti
2019. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az Eszter név jól cseng vele.
2019. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Eszter
2019. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
Eszter dög unalom, Kinga elmegy, Anasztázia az szép név, Loretta cigós, Csenge jó, Viktória is szép
2019. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a Viktória nem tömeg, felénk ritka


Az Eszter szintén jó, unokahugom is Eszter, Titinek becézzük, szerintem nagyon cuki becenév :)


De a felsoroltak közül az Anasztáziát adnám, senkit nem ismerek ezzel a névvel, gyönyörű ritkaság :)


Kinga, Csenge számomra nem szimpatikus, Lorettából, Lottiból nálunk sok van, pedig amúgy ez is szép

2019. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Kinga, Loretta nekem nem tetszik.

Anasztázia elég ritka, de ha ez a terv akkor nem rossz döntés.

Eszter, Csenge, Viktória vállalható szép nevek. Ja és utóbbi egyáltalán nem tömeg név, manapság szerintem kevés kislányt neveznek el így. Csenge népszerűbb pl, szerintem.

2019. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%

Eszter uncsi, kinga sosem tetszett, anasztázia sem, loretta cigós.

Viktoria vagy csenge teljesen jó.

2019. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Eszter nekem semleges név, rengeteg Esztert ismerek, nem ronda név, de én nem adnám. A Kinga, Csenge és Anasztázia kifejezetten nem tetszenek. A Loretta magyar vezetéknévvel nagyon nem.. A Viktória gyönyörű! Valóban nem egy ritka név, és én is jobban kedvelem a ritkább neveket, de a Viktóriában számomra van valami nagyon különleges, sosem veszti el a varázsát. :)
2019. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A Viktoriat valasztanam, de az Eszter is passzol a vezeteknevhez, a tobbi nekem nem tetszik.
2019. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!