Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Még lehet változtatni?

Még lehet változtatni?

Figyelt kérdés

A férjemmel 9 hónap alatt nem jutottunk dűlőre, hogy mi legyen a fiunk neve. Nem találtunk olyat, ami tetszett mindkettőnknek.

Végül a szülés napján 2 fájás között rávágtam, hogy mindegy akkor legyen amit ő akar. Ennek már 5 hónapja, de nem tudom elfogadni, hogy egy olyan nevet kapott ami szerintem csúnya. A férjemmel elültem beszélni erről, azt mondta, ha tényleg ennyire utálom a nevét, változtassuk meg. Ez tényleg lehetséges?

Ugyanitt fiú neveket keresek ami mellesleg passzol a Krasznai vezetéknévhez 😅


2019. ápr. 17. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi a neve?
2019. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nimród 🥴😑😞
2019. ápr. 17. 13:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hat... nem annyira rossz az.:D

miken gondolkoztatok meg?

2019. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Azt hiszem, 1 eves korig meg lehet valtoztatni talan kulon dij nelkul.
2019. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is szörnyű!


Változtassátok meg olyanra, ami neked is tetszik!

2019. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amugy ugy gondolod, most fogtok talalni mindkettotoknek tetszot, ha eddig nem sikerult? Milyen nevek tetszenek neked? Mik a kriteriumok? Mi a baj a Nimroddal?


Par otlet: Abel, Viktor, Zsolt, Mark, Balazs, Nandor, Richard, Alex, Miklos, Bence, Marcell, Kristof, Andor, Albert, Tamas, Gabor

2019. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Pedig szép név. 9 hónap alatt nem sikerült kitalálni? Elég fura lenne most már megváltoztatni..
2019. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

10000Ft lesz, mi egy 2. keresztnevet adtunk neki pluszba, amit en vegig szerettem volna, de paromnak szerint egy keresztnev eleg, orulok, h belement vegul :) bar ugye mi nem ezen a neven szolitjuk soha a fiunkat.


Amig nem hallgat a keresztnevere, addig nem keso megvaltoztattni! ;)

Bar nekem tetszik a Nimrod, milyen stilusu nevek jonnek be neked?

Pl Krasznai Gellert?!

2019. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám,h legyen Dávid vagy Péter,de a Nimród sztem gyonyörű név. Jelentése:vadász.

Mi is bajban voltunk a név választással,de döntöttünk. A férjem néha most is mondja,h fura számára,de nincs baja vele.

Viszont,ha már 5 hónapos a pici,én azt mondom,ne változtassatok,inkább egy második keresztnevet talaljatok ki mellé. Ha a férjednek ez a név tetszett,miert rontanad el az örömét a változtatással? Másodiknak legyen egy olyan név,ami neked tetszik,így mindenki elégedett lesz. És,ha még nem is tudatosan,de a baba figyel a nevére. Ne keverjétek meg szegényt.

2019. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tegyétek mellé még egy kereszt nevét .
2019. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!