Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen rajzfilmeket tudtok...

Milyen rajzfilmeket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem soká jön a baba és nem nagyon van ötletem milyen rajzfilmeket lehetne vele nézetni.Kislány lesz úgyhogy inkább lányos meséket írjatok.Előre is köszi

2019. ápr. 18. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy baba nem igazan fog még rajzfilmet nézni, talán 2-3 éves korukban kezdik érdekelni őket. Nézzétek az M2-t azon normális rajzfilmek, mesék vannak, utána majd látod melyik tetszik neki.
2019. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább semmilyet. Mesélj neki inkább. Bőven ráér tévézni, ha nagyobb lesz.
2019. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

nálunk nincs képernyő idő 6 éves kor alatt

pontosítok nem volt .. lévén már mindegyik tini már


ha mese kell olvasok vagy egy mozi játszótér kreativitás stb...


hál istennek nem is érdekli őket a TV

2019. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőven ráérsz ezen 2-3 év múlva gondolkodni. A kisgyerekek egyébként kezdetben abszolút nem kategorizálnak nemek szerint semmit, csak mi felnőttek neveljük (sajnos) beléjük.
2019. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Újszülöttel,csecsemővel tilos mesét vagy más digitális képernyőt nézetni.

Élvezni nem élvezi, viszont az idegrendszeri fejlődésben visszaveti és még aludni sen tud tőle.

2019. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetoleg semmilyet. Nem jo az idegrendszerenek, tulterheli, ha ti tv-ztek, erdemes kikapcsolni, amikor egy szobaban vagytok. A rajzfilmekkel egyebkent az a gond, hogy hirtelen, sokszor termeszetellenes valtozasok tortennek bennuk, amit egy kicsi gyereknek nehez feldolgozni. En mikor beteg vagyok, vagy nagyon faradt, szoktam youtubeon gyurmazos videokat kapcsolni a haromevesnek, vagy olyat, ahol jatekokat mutatnak be. Van olyan hires gyerekpszichologus (Vekerdy), aki iskolas kor elott nagyon karosnak tart mindenfajta kepernyonezest. Nekunk amugy nincs is tvnk, de szoktunk olyan helyen lenni, ahol van, es egyik rajzfilmcsatornatol sem vagyok elajulva, sokszor eleg eroszakos vagy bugyuta mesek mennek rajtuk, es pici korban meg nem tudja a gyerek a valosagtol megkulonboztetni, siman elultethet benne egy csomo tudatalatti felelmet.
2019. ápr. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!