Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki érzi meg az ovulációt?

Ki érzi meg az ovulációt?

Figyelt kérdés
Ki mit szokott érezni ovu napján? Nekem ma van és nagyon fáj. Ha felállok alig birok kiegyenesedni. Ez baj ha ennyire fáj? Hozzá teszem nem mindíg! Ki van még így?

2019. ápr. 18. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer fordult velem elő ilyesmi, de akkor volt egy nagyon durva fertőzésem amitől begyulladt kb az egész kismedencém, ezért éreztem meg annyira az ovulációt. Egyébként a fertőzésnek a fájdalmon kívül semmi más tünete nem volt, a dokinál derült ki, hogy baj van, hetekig kezeltek utána.
2019. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Most minden rendben van? Azért remélem nekem nincs bajom! En szoktam érezni de nem minden hónapban. Ma is pár órát fájt erősen,most éppen hogy csak szurkàl
2019. ápr. 18. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Utóbbi 2 hónapban nagyon durva volt nekem is,lehet itt a tavasz,azért ennyire brutál😊Ha nagyon-nagyon fáj,akkor azért menj el dokihoz.De ha tudod,hogy ez tényleg a középidő,akkor sajnos előfordul.
2019. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Természetesen minden rendben. Ez a dolog pont egy éve, tavaly áprilisban volt, most pedig vasárnap leszek pont 30 hetes terhes, szóval a világon semmit nem befolyásolt :)

Maximum annyit, hogy akkor mondta a doki, hogyha babát szeretnénk akkor a fertőzés ellenére nyugodtan próbálkozzunk, mert most pont ideális hozzá az idő. Próbálkoztunk, de akkor nem jött össze. Később októberben próbálkoztunk újra, akkor elsőre sikerült :)

2019. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jelen! 🙋‍♀️

Mióta megszületett a kislányom nagyon érzem mikor van, jobban görcsöl a hasam mint mensinél. Előtte is éreztem de csak gyenge szurkálást, most meg kb egésznap szenvedek.

2019. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A 4-es válaszolónak Gratulálok! Mi is rajta vagyunk a babán, január 11 óta. 3-as igen ez a közép idő. Múltkor is így voltam és utána pont 14 napra rá meg is jött. 5-ös szerencsére nem egész nap fájt, csak pár órát és utána enyhe szurka most meg csak néha szúr. Viszont akkor ha idővel ennél jobban fog fájni akkor elmegyek dokihoz.
2019. ápr. 18. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem normális ha alig tudsz felegyenesedni.
2019. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden honapban erzem. A semmibol jon az erzes, es brutalis. Szerintem rosszabb, mint a menstruacio. Nekem kell a fajdalomcsillapito, es a kiflipozban valo nyoszorges ilyenkor. Sajnos, neha utana is megmarad az erzes, de legalabb tompan, es mar tudom folytatni a normalis eletem.
2019. ápr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó ez akkor nagyon komoly! Nekem ennyire azért nem vészes! Nagyon fáj, de kibirom fájdalomcsillapító nélkül
2019. ápr. 20. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!