Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyos mindenaron ebedet akar...

Anyos mindenaron ebedet akar csinalni nekunk es a gyerekunknek, aki 2 eves. Mit fozzon, ha naluk minden etel extra zsiros es sos?

Figyelt kérdés

A levesek ezert kilove, mert olyan sosak, h felnottnek zavaroak.

Sultkrumpli tocsog a zsirban, pedig a gyerek szeretne....

Persze, olyan etel kene, amit egy ket eves is megeszik.


Szerintetek mit keszitsen, ami nem lehet tul zsiros, ha mar ugyis el fogja sozni?


2019. ápr. 18. 19:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Túrógombóc. Abba nem kell zsír és édes, így nehéz elsózni.
2019. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudj, de anyaként, haziasszonyként neked nincs abszolúte halvány ötleted sem? Azt csak tudod mit szeret a gyereked....mondjuk főzzön azt. Ehhez idegenek kellenek?

Ez szimplán egy újabb anyósszidós kérdés mert én azt nem hiszem el hogy te saját magadtól nem tudsz ételt mondani.

2019. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%

Oké értjük, anyós szarul főz. Akkor mondj olyat amit TE szoktál főzni.


(tavaly volt egy hasonló okos kérdés, vki azt kérdezte: "szülés után mit hozassak anyummal a kórházba enni?" Erre néhányan elkezdtek random kajákat írni, a kérdező mindre közölte hogy ő azt nem szereti.)

2019. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Kepzeld, tudom mit szeret a gyerekem, de azt is tudom, h anyos nem tud fozni 😅

Mivel ok olyan koretet h tojasos rizs v bulgur nem ismernek, eleg nehezen mondanam neki, h mama, jo lenne egy kis zoldseges bulgur a gyereknek, mert az a kedvence. Vagy a spagetti csak ne usszon a zsirban?! Oh a sultkrumpli barmikor nyero, de nem az, amit megnyomok es csopog... Jo parasztasszonykent a mama mindent egy fakanal zsirral keszit...


Inkabb, tudod kene valami segitseg, egy etel, ami nem lehet zsiros... Koszi a TE segitseged, a te valaszod lesz a leghasznosabb!


De tudod, en mar kerdeztem itt olyat is, h EN mit fozzek neki ebedre, oke szaranyavagyok 🚮 azt se tudom mit szeret a gyerekem 🙃

2019. ápr. 18. 19:12
 5/27 A kérdező kommentje:

Na a turogomboc jo, arra nem is gondoltam, koszonom!

(En sose csinalok turogombocot)

2019. ápr. 18. 19:14
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
Főzelékek ?gyümölcsleves/krémleves ?
2019. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Amit en szoktam csinalni es a gyerek megeszi:


Ahogy irtam rizs, bulgur, sult burgonya, barmilyen modon, zoldseggel.


Cukorborso leves, husleves, zoldsegleves, hamis husleves.


Meggymartas prezlivel, zoldseges tesztak, rantott cukkini, resztelt maj, tojasos nokedli...


Meg a sajtos parizer es a majkrem meg a vajkrem kenyerrel.


Azt hiszem ezek a gyerek kedvencei

2019. ápr. 18. 19:18
 8/27 A kérdező kommentje:

Fozelek is szuper, na ezt sem szoktam csinalni, koszonom!:)


(Kremlevest valamiert nem eszi meg, pedig mi az apjaval imadjuk, foelg telen)

2019. ápr. 18. 19:19
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Grízes tészta, mindenfajta gombóc, palacsinta.


Ha nem tud főzni, mondd meg neki, hogy inkább süssön sütit, hátha a sütés jobban megy neki.


"Anyuka, inkább desszertet hozzon, mert én sütni úgyse nagyon szeretek/nincs időm"


Ezzel nem bántod meg, hogy nem tud főzni, és fontosnak érezheti magát.

2019. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Gyümölcsleves? Amúgy jó a sült krumpli is, csak kikészíted anyósnak a tálat és teszel bele papirtorlot, esetleg menet kozben cseréld ki egyszer..
2019. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!