Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Anyos mindenaron ebedet akar csinalni nekunk es a gyerekunknek, aki 2 eves. Mit fozzon, ha naluk minden etel extra zsiros es sos?

A levesek ezert kilove, mert olyan sosak, h felnottnek zavaroak.

Sultkrumpli tocsog a zsirban, pedig a gyerek szeretne....

Persze, olyan etel kene, amit egy ket eves is megeszik.

Szerintetek mit keszitsen, ami nem lehet tul zsiros, ha mar ugyis el fogja sozni?

ápr. 18. 19:02  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Sajtos tészta

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/27Időpont ápr. 18. 21:13 Privát üzenet

Tepsibe krumpli, répa, brokkoli, karfiol, baby kukorica, kelbimbo meg csirkecomb , alufólia ra es mehet a sütőbe.

Erre nem kell zsiradék es talán el se sozza 😁

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/27Időpont ápr. 18. 22:15 Privát üzenet
Palacsinta is lehet jó olajos, főzeléket is el lehet sózni, szóval szinte minden kajcsi kizárva. Szerintem ha egyszer sósabbat, zsírosabbat eszik nem lesz baja. Legfeljebb megmondja a mamának gyermeki őszinteséggel hogy nem jó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 13/27Időpont ápr. 19. 07:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csomo jo otlet lett, koszonom!

Megkerdezem parom ezek kozul neki mihez lenne kedve, en mindenevo vagyok ugyis, nekem barmi jo, ami nem zsiros! 😅

A tepsis zoldseg is nagyon jo otlet, bar sztem ilyet sem csinalt meg soha...

arra meg fogom kerni, h utolag sozzon mindent.

Sajnos, mire odaerunk mar kesz lesz az ebed, igy pl a sult krumpli alatt nem tudtam cserelni a papirtorlot (o meg nem rak ala, se fele)

# 14/27Időpont ápr. 19. 08:17 Privát üzenet
Jaaa, ertem. Akkor úgy felejtős, vagy te mikor szedsz a tanyerre, teszel ra papirt vagy 2szer csereled ha ilyet készít. Akkor tenyleg marad a tejfolos, tesztas kajcsik. Mondjuk a tejfolos pörkölt, nokedlival, tesztaval, ha nem keveri össze, igy abbol keveset is tudsz szedni.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 15/27Időpont ápr. 19. 12:35 Privát üzenet
Babérleveles krumplifőzelék. Tepsiben egybesült fasírt (a belsejében esetleg főtt tojással.)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 16/27Időpont ápr. 19. 17:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na volt oldalas, husos kaposzta, kacsa meg sultkrumpli es ketfele dios suti.

Ennyit ert, amit kertunk tole, gyerek semmibol nem evett, a sutibol szeretett volna, de mivel diot meg nem kapott, tudtommal 3eves kor alatt nem ajanlott, nem engedtem....

# 17/27Időpont ápr. 21. 12:43 Privát üzenet
A tepsis kacsa alapból nem rossz, de rémes, hogy ennyire lesz.ja, amit kérsz... :-(

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 18/27Időpont ápr. 21. 19:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hat ezt en sem hittem volna...

# 19/27Időpont ápr. 22. 12:54 Privát üzenet
Istenem! A férjecskéd is felnőtt anyósod főztjén nem?? Meg az egész magyar társadalom a paprikáson meg zsíroskenyéren! Kibirod hogy egyszer kétszer fôz nektek! Ne fáraszd magad! Örülj hogy a gyerekednek szerető nagyanyja van és több tiszteletet produkálj! Gondolod te nem leszel nagymama? Hogy éreznéd magad ha a menyed ezt gondolná?

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 20/27Időpont jún. 6. 20:33 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért akar extra pénzt levonni az App store mostanában valamilyen vásárlás után? (több lent)
Tudnatok ajanlani olyan extra konnyu sport babakocsit ami teljes vizszintesig dontheto, esernyore csukhato, es max 30ezer ft, akar hasznaltan is erdekel? A 3 extra fontos hogy...
Létezik ilyen sportbabakocsi: két irányból tolhato, max 7-8 kg, könnyen akar 1 kézzel irányítható es tálca van elől a gyermeknek? A kémlelő nyilas a kupolán már extra gratisz lenne.
8 hónapos babám nem akar enni (kb 40grammokat eszik), extra nyűgös, állandóan aludna. Mitől lehet? Mit csináljak vele? Nem baj, hogy nem eszik?
11 hónapos kislányom pelenkázáskor folyton elforog, felülne, felállna, evés közben pedig szintén fel akar állni, extra szórakoztatással lehet csak etetni, lehetséges, hogy...
Épp most megyeget el a nyákdugóm. A derekam időről időre le akar szakadni, de csak 2-3 másodpercig tart. Görcs úgy szintén csak hébe-hóba és kibírható. Ez már a vajúdás eleje, v. semmi extra?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!