Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érzés mikor kibújik a...

Milyen érzés mikor kibújik a baba?

Figyelt kérdés

Mármint feszít? Vagy eléggé kitágulok majd, az már nem fog fájni? És lehet érezni ahogy "végigmegy" rajtam?

Még csak 7 hetes vagyok, de már kezdek parázni ezen...


2019. ápr. 20. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, feszit nagyon es en nekem egeto erzes is volt.

A kitolas inkabb nehez volt nekem, de mar nem fajt. Olyan eros inger van a nyomasra, hogy gyakorlatilag alig vartam, hogy nyomni engedjenek, mert vartam a vegen a megkonnyebbulest. Nekem ilyen volt mindharomnal. Jah, gatvedelemmel szultem mindig, nem tudom, hogy a gatmetszeses kulonbozik-e. Utana kozvetlenul meg kicsit zsibbadt a huvely es kornyeke, de nem fajt egyaltalan.

2019. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Mintha feldugnál egy 2L üdítős palackot!
2019. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kivéve 2-es, hogy van az átlagosan 3,5 "liter" is.

Természetesen feszít, fáj, úgy érzed, menten kettészakadsz, majd amikor kibújik, menten megkönnyebbülsz, mintha "kiürültél" volna.

2019. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a kitolás szakasztól féltem leginkább, de nem volt olyan rossz, mint gondoltam. Fájdalomra nem is emlékszem, de magára az ingerre és az érzésre igen. De olyan gyors volt az egész, a többórás vajúdás után megkönnyebülés, majd eufórikus érzés.
2019. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon feszit, ilyenkor szoktak gátat metszeni nehogy szétrepedjen a hüvely. A legvégén, amikor kibújik, akkor pedig égető érzés, mintha egy sünit szülnél :) De ezt csak egy pillanatig érzed, utána ha már kint van a baba, megszűnik minden fájdalom,
2019. ápr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan mintha egy dinnyét kakilnál ki... fáj feszít de ha a feje kint van onnantól már egyszerű és után már nem fáj! Csak csdás érzés!
2019. ápr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

isteni

hullámokban jött rám az orgazmus ahogy halad a gyerek kifele :)

picit feszített de végig éreztem ahogy lassan átcsusszan és kibújik

a dulám és a szülésznő meg a férjem volt csak velem - szerencsére :) szal hagytak úgy szülni ahogy jól esik nem zavartak nem volt felesleges vizsgálat, félhomány, kellemes halk meditációs zene, finom virágillat, béke, nyugi ...


na jó ez tudom ritka dolog csak mondom h ilyen is van :)

2019. ápr. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

7-est miert pontoztatok le? Egyaltalan nem ritka, ferjem is igy szuletett, meselte anyosom. Utananeztem, es vilagviszonylatban a szulesek kb. 30%-anal el at orgazmust a szulo no, ha sajat tempoban es altala valasztott pozicioban hagyjak a kitolast.


Nekem kivulrol iranyitott volt sajnos, es haton fekve, meg a hasamat is nyomtak, amirol azota tudom, hogy nagyon veszelyes, nekem a vajudas volt amugy kemeny, a kitolasnal nemereztem semmit, csak hogy faradt vagyok, meg a gatmetszest, ami borzalmas volt, a mai napig fel tudom idezni, pedig a tobbi fajdalomra nem emlekszem, de erre, mikor belem vagtak, kristalytisztan.

2019. ápr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zoequeen ***** válasza:
En kaptam a gerincembe azr a erzestelenitött amikor kijött a gyerek egyaltalan nem fajt mert ugy el voltam zsibbadva ott alul de amikor kibujt a kis kincsem akkora megkönnyebüles volt ufff borzaszto fajdalom a szüles .. vagyis nekem nagyon az volt de igy is alig varom mar hogy megint legyen egy kis babokam pedig az elsö most született februarba
2019. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen feszít, nekem közben durván görcsölt a szeméremdombomnál, és 2 nyomás között folyton azt éreztem h visszacsúszhat simán, persze nem tud, de attól féltem. Amikor kibújt akkor nagy megkönnyebbülés. Ne stresszeld magad már most, ráérsz még vele.
2019. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!