Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem vagyok még nagy korú 17...

Nem vagyok még nagy korú 17 éves vagyok. Van egy gyerek ottgon laktam az anyukámnál akinek van egy élettársa akivel nem jöttem ki. Ilyenkor mit kéne tennem. Kihez kéne fordulnom?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek ottgon laktam az anyukámnál akinek van egy élettársa akivel nem jöttem ki. Elzavartak otthonrol most a barátomnál lakom. És az anyukám a gyerekem gyámja de nem adja oda és még azt sem engedi hogy meglátogassam

2019. ápr. 21. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál? Csak úgy nem zavar el.
2019. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem kellett volna ész nélkül kefélni tizenévesen. Akkor most te lennél a gyám. Most erre már tán.sztál.
2019. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
*rá.basztál
2019. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább kibékülni a szüleiddel, bebizonyítani, hogy felnőttél a feladathoz és a barátod és te is felelősségteljesen helyt tudnátok állni szülőként is, ha már így alakult.

Tényleg nem ártana tudni, hogy mi vezetett odáig, hogy a terhesség 9 hónapja alatt rendben voltatok, de aztán most, hogy megszületett a gyerek zavartak el.

2019. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!