Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leendő gyermekünknek a SASKIA...

Leendő gyermekünknek a SASKIA nevet szeretnénk adni, különleges, ritka is, de mindenki leakar beszélni róla, miért ne lehetne?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 10:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Nézz végig a tömegen. Vonzó? Nekem nem... Na látod. Akkor meg ne törődj vele, mi tetszik az átlagnak.
2019. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem szép. Egy motormárka jut eszembe róla maximum.
2019. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

-Hogy hívnak fiam?

-Saskia.

-Egészségedre!

2019. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Saskia nem lehet a gyerek, csak Szaszkia. Szerintem förtelem az összes ilyen fonetikusan átírt név, függetlenül attól, hogy eredetileg szép-e.
2019. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Ez fiu név? Lehet sáskának becezni. Amugy ha magyarok vagytok, kervényezni kell, de általában nem szoktak ilyet csinálni.
2019. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem sem érdemes az átlaggal törődni. Nektek tetszik, ez a fontos, mások pedig majd eldöntik, hogy mit gondolnak róla, de az számotokra nem kell, hogy mérvadó vagy értékes legyen. Azzal meg pláne ne törődj, hogy azon gúnyolódnak, hogy milyen becézéssel próbálják majd csúfolni a gyereket, ugyanis minden nevet lehet nevetségesen tálalni, a gyerekek egymás között meg is teszik. Majd úgy neveled, hogy büszkén viselje a különleges nevét és átlépják mások véleménye fölött, ennyi.
2019. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Az oké, hogy egyedi. Ha neked tetszik, viselje a gyerek. De én sose tenném ki ilyen névnek a gyerekemet. Borzasztó.
2019. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Én is letojnám mit gondolnak mások, semmit nem számít a véleményük. A Saskia szép név kislánynak szerintem és nem is elcsépelt mint egy Zoé vagy Lili. Az egyetlen gond, hogy itthon jelenleg csak Szaszkia formában adható ami viszont elég fura leírva. Persze ha valamelyikőtök nem magyar akkor lehet úgy ahogy írtad. :)
2019. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Lanynév.

Nekem nem tetszik

2019. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Én el se tudom dönteni, hogy fiú vagy lánynév. Szerintem tök fura és majd ki se tudja mondani rendesen amíg kicsi... saski, sasi, kaki
2019. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!