Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire valtoztatta meg a...

Mennyire valtoztatta meg a masodik gyerek az eleteteket? Mennyivel lett konnyebb vagy nehezebb?

Figyelt kérdés
Hany ev korkulonbseg mellett? Ha nehez volt, miert volt az, es mikorra lett jobb?
2019. ápr. 24. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

3 honap híján 6 ev van a 2 gyerek között. Ma sem csinálnám máshogy. A nagy már önállóbb, segít, le tudja kötni magát, mikor etetek. A kicsi hozzá képest könnyű baba, elvan magának, gagyog, mosolyog, alszik, rendes baba. Néha mintha ott sem lenne.


Ha újrakezdhetnem, sem csinálnám máshogy. Nem volt féltekenység sem.

2019. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
13 hónap van köztük. Nehézre számítottam, az elején legalábbis, de egyáltalán nem az. A kicsi nagyon nyugodt, sokkal több időm van magamra kettővel, mint amikor a nagy volt baba. A harmadikra sem várunk sokat, nekünk ez nagyon bejött. 😊
2019. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó le a kalappal, biztos nem birtam volna. Szülés után 4 honappal terhes nőket nem akartam látni, nem még teherbe esnk. Durvan le a kalappal...
2019. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Mi nagyon akartuk, hogy kis korkülönbség legyen és nagyon hiányzott a várandósság is. 😊
2019. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából kb. olyan volt, mint amire számítottam. 3,5 év a korkülönbség, az jelentett számomra nehézséget, hogy nem tudtam mindig azonnal menni a lányomhoz, amikor szerette volna. Ő ezt tök jól tolerálta egyébként, nekem volt rossz, hogy nem tudok kettészakadni. Most nemsoká 4 hónapos a kisfiam, már egészen jól belejöttünk, most már egyáltalán nem nehéz velük.
2019. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!