Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Joga volt mamának kiküldetni...

Joga volt mamának kiküldetni az exem a gyerek mellől?

Figyelt kérdés

Mamám házában élek a gyerekkel.

Exem jött ide látogatni a babát épp etette az etetőszékben.


Mamám fogta magát bejött utánam a fürdőbe és a fülembe súgta hogy ki kell azonnal küldeném az exem az udvarra csak a teraszon találkozhat vele..

Mondom neki mondja meg ő ha baja van az exemmel az ő háza tényleg joga van hozzá hogy kiküldje de akkor menjen oda ő és mondja meg neki.

De nem csak azt hajtogatta menjek és mondjam meg neki.

Én idegesen nemértve mamámat miért nem nyitja ki a száját bementem a szobába exemhez és mondtam neki hogy azonnal hagyja abba tegye ki a kanalat a gyerek szájából.

Menjen ki mert mamám utálja a pofáját!

Az egyenességet szeretem azt ha valaki saját maga megmondja a véleményét nem úgy mint mamám a háta mögött kér meg engem ez nem korrekt tőle sem.


Így hát exem fogta magát mérgébe elment.

A gyerek látta ennek a kárát.

Megint.

Mert elmentek volna sétálni.

Így mamám kavarás miatt az exem elment inkább dühébe így még a gyerek szívott mert jól el ölt az apjával.

És akkor még mamám szemrehányja hogy még az sem tetszik neki ha idejön meg ha egyáltalán tartja vele a kapcsoatot.

Mert ne lássa csak.

Mondom mama ebbe semmi jogod beszólni.

Ahogy abban sem szólhat bele a családom hogy vegyem le az exem nevéről meg hogy ne csak levegyme de exem mondom le a gyerekről meg ne is fizessen.

Ezt találta ki a családom helyettem.

Mindenbe beleszólnak vna hozzá joguk.

Hogy ennyire belepofázzanak tény itt élek na de abba is beleszólhatnak hogy mi hogy osztjuk meg exemmel a gyerek felügyeletet konkrétan a megkérdezésem nelkul arról beszél a familim hogy én mikor hol találkozhatok az exemmel meg a gyereket is hogy neveljem az apjával..


2019. ápr. 25. 12:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Csak azt akartam elmagyarázni a családomnak hogy a gyerek látja ennek a kárát ha mindenki hadakozik.

Exem épp etette a gyereket nem igaz hogy ennyire nagy baj volt hogy bejött a gyerek érdeke volt

2019. ápr. 25. 12:55
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezért is intézem a bírósági papírokat mert ott mindent megbeszélhetunk a legaprobb reszletig és se az én se az ő család anem pofazgat bele
2019. ápr. 25. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A mama hazába az megy be, akit ő enged. Ha nem akarja hogy az exed oda menjen, akkor az nem mehet oda.
2019. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ehhez a bíróságnak semmi köze. A mama felett nem ítélnek. Költözz el és még van oldva a probléma,
2019. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem egyedi az eseted, láttam már hasonlóra példát, sőt, nálunk is valahogy ez a helyzet alakult ki. Mi a szülőkkel élünk, és ide jön látogatóba a gyerek apja. Ők legszívesebben nem találkoznának vele (annyira én sem), de hát ugye a gyerek érdeke, persze. Neked kell elsimítani a dolgot, mindkét féllel szépen megbeszélni, nem idegből támadva, úgy nem fog menni. Idővel magától is csendesedik majd az ügy. Fogadd el a feleket nagyjából ahogy vannak, pl., hogy a mamád nem mondja a szemébe a dolgokat. Van egy adott rész is, amin nem tudsz változtatni.


Pl. szervezd úgy, hogy csak a sétára érjen oda az exed, tudom, a gyerek idejét nem lehet percre beosztani, de akkor inkább bőven legyen túl az evésen, mint hogy a közepénél toppanjon be.

2019. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

A mamáddal laksz, de úgy látom, az exeddel sokkal jobban szót értesz. Viccesen meg is kérdezhetném, akkor miért a mamáddal laksz? ;-)

Amúgy én megmondtam volna, hogy exem láthatásra jött, az én gyerekemhez jött, és ott fognak tartózkodni, ahol a gyerek számára a legmegfelelőbb.


Van egy olyan gyanúm, hogy a kedves mama sokat tett annak idején, hogy a kérdező párjából ex legyen...

2019. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

"Amúgy én megmondtam volna, hogy exem láthatásra jött, az én gyerekemhez jött, és ott fognak tartózkodni, ahol a gyerek számára a legmegfelelőbb."


Erre a mama simán válaszolhatja azt, hogy oké, kisunokam, ez itt az én házam, majd én eldöntöm, higy ki jöhet ide. Ha neked ez nem tetszik, lehet költözni.

2019. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Nazzikám ne itt éld az életedet légyszives!
2019. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Jó. Szép történet. És mi a kérdés? Igen, joga van a ház tulajdonosának kirakni valakit a házából.
2019. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Nazzi, a mamád azt enged be a SAJÁT házába akit akar.
2019. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!