Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennétek terhességi tesztet?

Vennétek terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, ezert massal nem vedekezek. Mult honapban nem szexeltem, de elotte igen, es azóta jóformán meg se jon, mar márciusban is sokkal kevesebb volt a megvonasos vérzés, most meg szinte semmi, csak egy picit ilyen kis sargas folyas. Közrejátszhat, hogy Scippa es Tiapridal antidepresszánst kezdtem szedni, es előfordulhat ilyen mellékhatás, de ti kizarnatok a terhesség esélyét? Nem maradt ki a fogamzasgatlobol egy szem se, jo időpontokban vettem be, stb.

2019. ápr. 25. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
HA volt vérzés (akármennyi) és főleg, hogy az antidepik jellemzően csökkentik pluszba a teherbeesést, én nem vennék rá mérget, hogy terhes vagy. De ha nyugtalanít akkor vegyél tesztet az a biztos.
2019. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vennék, de igen közrejátszhat.
2019. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem simán lehetsz terhes. Az antidepresszáns is gyengítheti a fogamzásgátló hatását. Nekem ezt mondta a doki.
2019. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amióta szexelek, mindig tartok itthon terhességi tesztet. Legalább kettőt (természetesen mindig leselejtezem ha lejár). Nem bírom a bizonytalanságot. Semmiből nem tart kétség esetén, fogom és rápisilek. 14 év alatt 3x használtam fel (mindig védekezem), harmadszor pozitív lett (állandó partnerem van). Kellemes meglepetés a kisfiunk :)
2019. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!