Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébiszitter árak mostanság?

Bébiszitter árak mostanság?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi, sose volt még bébiszitterünk, de úgy tűnik az idén nyáron szükség lesz rá a majdnem 5 éves lányom mellé.

Napi 8-9 órát kellene majd vigyázni rá.

Ilyenkor órabér van vagy inkább fix bér?

Hogy csináljátok hogy mindenkinek jó legyen?

Bármi egyéb hasznos tanácsot szívesen fogadok ezzel kapcsolatban.



2019. ápr. 28. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Ha rendszeres, tehat pl 6 hétig hétfőtől péntekig napi i óra, akkor nem odavert fog mondani, hanem heti díjat. A minimálbérnél kevesebbre ne számíts, elég nagy barom lenne, aki annal kevesebbert vállalná, max a szomszed gimis kislányra bízhatod rá annyiért. Ha szakképzett segítségét képzeltél el, akkor nyugodtan számíthatsz arra, hogy kb a duplája lesz, mint a minimálbér.
2019. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy érdemes lenne körbe kérdezned az oviban: a dadus, csoporttars épp munkanélküli vagy gyesen lévő anyukája valószínűleg kevesebbért vállalja, mint egy bébiszitter, de az óvónőt is meg lehet kérdezni, igaz, ő esélyes, higy nem lesz olcsó.
2019. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Ez attol függ beéred e a szomszéd, gimis, egyetemista kislánnyal, vagy olyan személy kell aki ért is hozzá.

Egy időben bébiszitterkedtem. Csecsemő és gyermekápoló,valamint bölcsödei gondozónői végzettségem van, így bármilyen élethelyzetben helyt tudtam állni. Illetve jogsim,autóm is van, hoztam vittem a gyerkeket ha kellett.

Órabérem volt,anno 1000 ft/ óra, most 2-3 ezer ft /óra körül mozognak,attol is függ melyk város,település.

2019. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha hosszabb időre tervezed, nem csak 1-1 különálló napra, akkor igyekezz heti/havi bérben megállapodni.


A legolcsóbb babysitter óradíjak amúgy 1500 Ft/ óra körül mozognak (legalábbis az enyémekre ennyiért vigyáz a szitter - aki civilben bölcsődei dadus - alkalmanként).

2019. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!