Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak rosszul lettem...

Mit csináljak rosszul lettem a baba mellett lelkileg kivagyok? 😥

Figyelt kérdés

Nemrég hagyott el a gyerekem apja.

Azóta volt 3-szor a gyereknél és minden nap ígéri de nem jön ilyen röhejes okok miatt hogy esik az eső..

Ma is úgy volt hogy jön és még ígérte de nem jött.

Olyan rosszul lettem most ilyen pánikrohamom lett hirtelen nyugtalanság ilyen pánikállapot kapott el nagyon rossz nemtudom mit csináljak.

Azt érzem mintha öngyilkossági szándék kerülgetne de közben meg nme akarom egyáltalán ezt ilyen kényszeres rámtör.

Mit csináljak?


2019. ápr. 28. 12:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Addig semmi bajom nem volt még nem hívott fel csináltam a tapszert
2019. ápr. 28. 12:08
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nazzi már megint az exed? Vasárnap van, vidd el sétálni a gyereket. A szobában savanyodva megtaláltad megint a gyakorit.
2019. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha meg jön az exed akkor meg öreganyád cirkuszol :D
2019. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Nazzi oké, hogy hetekig nem hallottunk rólad, de most már egy kicsit sok belőled. Minden nap itt ... a rezet, ahelyett, hogy szerencsétlen gyerekeddel foglalkoznál. (Már ha igazak a sztorik, és van gyerek.)
2019. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Nazzi, legyen már tartásod! Ha elhagyott akkor viszlát! Nem jön? Akkor ne jöjjön. Ebből is látszik milyen nagyszerű apa. Nem vesztettél semmit azzal hogy lelépett.

Mit csinálj? Szeresd a gyereket, ne azon kattogj hogy jön e az apja vagy nem, ad e pénzt vagy nem. Ketten maradtatok, ketten éljetek túl! Most kell a legerősebb anyatigrisnek lenni!!!

2019. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Mit csinálj? Verd szét a routert és sürgösen foglalkozz a gyerekkel, már ha van is az a gyerek, nem csak kitalálod. Nazzi most már ideje lenne felnőni.
2019. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Mik az előzmények?
2019. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Már nem szoptatsz Nazzi? Nem hagyott a tesód mi?

Mikor kényszeresen rád tör, TEDD MEG!

Nem lesz többet pánikrohamod az tuti

2019. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nazzi, mikor váltottál tápszerre? Három napja még a bátyjád nézett amikor szoptattál.
2019. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 babyboom567 ***** válasza:
100%
menj el a brendonba, vegyél valamit,jobban leszel
2019. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!