Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló tabletta okozhat...

Fogamzásgátló tabletta okozhat mindennap beszedês után gyomorgörcsöt? Van rá valami tea, görcsoldó bármi ami segített másoknak?

Figyelt kérdés

Jangee tablettát kezdtem szedni 2hete. Másfél órára a bogyó után egésznapos gyomorgörcsöm van, puffadok mint egy lufi, libidom semmi, havim 3napról 7napos lett első alkalommal S folyamatosan levert, szomorú vagyok, erős hangulat ingadozásokkal.

De egyszerűen már nem maradt más mód, párom latex alelgiás, a spirál kiálló vége pedig sebezte mert ő hosszabb mint a hüvelyem.

Bárkinek bármi tipp mi vált be fájdalomra? Nem is tudom a gyomrom is mintha marná de a méhemnél is érzem de már nemtudom honnan hová sugárzik ki, elég nehéz így állandó 12óráznom munkában vagy csak pihenni utána. Forró fürdő, jóga, advil, nueofen nem használ.:(


2019. ápr. 29. 19:56
 1/6 anonim válasza:
76%
Nagyon rossz tünetei vannak ennek a tablettának. Hagyd abba a szedését!
2019. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Igaz, én más tablettát szedtem, de az elsőtől minden hónap elején hánytam is. A második tablettától sem lett jobb, szintén hánytam és égett is a gyomrom, ez ment több mint fél éven át. Végül a harmadik gyógyszer bevált, semmilyen panaszom nincs tőle.


A lényeg az, hogy várd meg az első 3 hónapot. Ha utána is érzel mellékhatásokat, akkor menj vissza a dokihoz. Kell idő, míg megszokja a szervezeted, lehet, hogy nem kell váltanod, de nálam más hormon kellett, és attól semmi bajom nem volt. Kitartás!

2019. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
menj el a nőgyógyászodhoz, mondd ezt el neki, ajánlani fog más hatóanyagú fogamzásgátlót
2019. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors reagálást. Mostmár hányok is a görcstől, ügyelet lett belőle mert a házakba is átterjedt a szúrás egy fél órára hogy bevettem egy kataflánt.


Alapból érzékeny vagyok minden gyógyszerre ezért senkit nem célom elriasztani ettől a fajtától lehet másnak pont ez fog beválni s csak én reagálok rá extrém rosszul.

Szerintem én itt feladom ezt a fajtát s visszamegyek a nőgyógyászhoz.

2019. ápr. 29. 21:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Házak* hátamba bocs a helyesírási hibákért.:(
2019. ápr. 29. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Ba$$zus, jobbulást! :(


Ha nem muszáj egyáltalán ne szedj fogamzásgátlót, nagyon nem ajánlott szedni, leállítja a saját nemi működésed ami ha abbahagyod a tablettát később, lehet visszaáll, vagy mint sok ezer másik nő, szenvedsz évekig vagy egy életen át.

Én 8 évig szedtem, 3 éve abbahagytam és azóta se jött helyre a hormonrendszerem. És nekem is volt olyan tabletta amit beszedtem és rosszul voltam tőle, ilyenkor az orvos készséggel ír másikat. Egy barátnőm sajnos trombózist kapott az első héten ahogy elkezdte szedni, persze ez 1000-ből egy eset. Mindenesetre nem véletlen hogy rosszul vagy, ez egy égi jel hogy ne szedd tovább.

Mihamarabbi jobbulást!

2019. ápr. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!