Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hiányzom én is a kislányomnak?

Hiányzom én is a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Olyan szomorú vagyok. Muszáj magamból kiírni a fájdalmat, mert megbolondult lassan. Nem láthatom a gyermekemet, mert az apja nem engedi. Most lesz a gyerekelhelyezést perünk és erőszakkal, rendőrséggel, mindenféle fenyegetéssel elérte nálam, hogy egy hét egy hét legyen az elhelyezése a tárgyalásig. Mivel nem akartam hogy a 8 éves lány rettegjen a helyzettől. Mivel 9 évig szinte csak én gondoztam és minden percet velem töltött mert az apjának soha nem volt rá ideje, így nagyon hiányzik. Nem láthatom amikor akarom, nem beszéljétek vele amikor szeretném és nem ölelhetem meg. Ez annyira fáj. Szinte teljesen lekorlátozza az apja a kapcsolatunkat. Tudja hogy ez fáj nekem és bosszúból is ezt teszi... . Istenem, ma sem engedte meg hogy elmenjünk egyet fagyizni. Annyira rossz. Nem mehetek be a régi otthonunkba, mert az ő nevén van. Istenem... Hogy lehet egy ember ilyen kegyetlen...

2019. máj. 1. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Amúgy először el kellene dönteni, hogy 8 vagy 9 éves.
2019. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon rossz lehet. De én nem mentem volna bele ebbe. Ha nincs veled vmi komoly baj, akkor nem veszik el tőled.
2019. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

"a 8 éves lány ... 9 évig szinte csak én gondoztam"

?????

2019. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Ti még sose ütöttetek mellé?
2019. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
9 éves lesz pár hét múlva bocs!!! Ő már 9 évesnek mondja magát.
2019. máj. 1. 18:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Küzdj érte!

Nekem a szüleim elváltak amikor 9 voltam. Anyámmal alig van kapcsolatom, évekig nem is keresett. Most kb évente 2x ha találkozunk. Olyan, mint egy idegen. Mindezt azért mert apám meg anyám is uninteligens volt egy váláshoz. Ahelyett, hogy a gyereküket nézték volna a saját egójukat helyezték előtérbe..Tegyél meg mindent érte, amit lehet, mert el fogod veszíteni és egész életében csak haragudni fog rád.. Én most terápiára járok, hogy fel tudjam dolgozni azt, amit gyerekként elszenvedtem. Menj el bármeddig a gyerekedért! Apukával nem tudsz leülni megbeszélni, hogy a gyerek kevésbé sérüljön? Csak ő fogja megsínyleni.. Sajnos tudom, hogy most mit érezhet... :(

2019. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De hát én nem hagyom el, minden nap meglátogatom a suliban. Nincs olyan nap hogy ne lássam. Hogy tudnám kiharcolni hogy többet lehessen velem. Nem akar tartásdíjat fizetni azért csinálja ezt. Menjek szembe vele???
2019. máj. 1. 19:44
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem érdekelne a tartásdíj, csak legyen velem a gyerekem, a pénz nem kell, a gyerek fontosabb.
2019. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki hogy nem kell a pénz illetve kértem hogy ne tegye ezt a gyerekkel de ez neki a kényelmesebb. A gyereket nem nézi hogy ide oda van rángat a.
2019. máj. 1. 20:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Külsős segítséget nem tudsz kérni? Családsegítő vagy valami ilyesmi? Gyámhatóság?
2019. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!