Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mehetek más kerület szakrendel...

Mehetek más kerület szakrendelőjébe, ha oda hív be az orvosom?

Figyelt kérdés

Néhány hete szültem ügyeletben, ügyeletes orvosnál, tehát nem volt fogadott dokim. Császár lett, a doki aki műtött mondta, hogy hozzá menjek vissza varratszedésre, ez meg is történt 1 héttel a műtét után, a kórházban. Szimpi a doki, ezért megkérdeztem tőle a varratszedésen, hogy a 6 hetes kontrollra is mehetek-e hozzá. (Terhesgondozásra egy magándokihoz jártam, de a terhesség végén úgy döntöttem nem szeretnék többet hozzá menni, bizonyos okokból). Mondta a doki, hogy persze, mehetek, de a kontrollra ne a kórházba menjek, hanem a szakrendelőbe, és majd kérjek időpontot kicsit később.

Most készülök időpontot kérni, viszont ahogy rákerestem a dokira, látom hogy nem az én kerületemben dolgozik a szakrendelőben, hanem egy másikban (az adott kórházba 3 különböző kerületből tartoznak a betegek).

Szóval a kérdésem az lenne, hogy ha én egy bizonyos kerületben lakom, a dokim meg egy másik kerület szakrendelőjében rendel, akkor mehetek a másik szakrendelőbe, akkor is ha területileg nem oda tartozom? Nem lesz gond a bejelentkezésnél? Vagy inkább beszéljem meg vele, hogy a kórházban fogadjon?


2019. máj. 2. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen mehetsz hozzá
2019. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!