Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Bebe tv-t (Duck tv) hány...

A Bebe tv-t (Duck tv) hány hónapos kortól nézhetik a babák?

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Lehetőleg soha.
2019. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
A babák semmikor. A gyerekek majd talan olyan 3 éves kortól.
2019. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, gyereket akartam írni. Csak egy babás kérdésre válaszoltam előtte, így összemosódott a fejemben.😁
2019. máj. 2. 13:47
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
200.. Kb. Minek akarod kinozni azzal a fossal?
2019. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
2 éves kor alatt nem ajánlott semmilyen rajzfilm. A baby tv-k meséi elvezhetetlenek két év fölött. Szóval tégy belátásod szerint. Én a youtube-on kerestem mozgókép mentes meséket, amikor 1-1,5 éves volt a lányom, pl. Boribon tetszett neki.
2019. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Figyu, nem a saját gyerekem miatt kérdeztem.


Épp az unokaöcsémre vigyázok ma és holnap is és ezzel nyaggatott egész nap, hogy nézni szeretné.


Tesómékkal este beszélek, akkor tudom megkérdezni.


Az én fiam még csak 6 hónapos.

2019. máj. 2. 14:07
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

Sztem tok butitjak ezek. Nekem van egy fiam. 20honapos mult. Az aposom meg az anyosom keptelenek ugy letezni, h ne menjen a rohadt teve allandoan naluk. Ha ott vagyunk sokszor mondom, h kapcsolják mar ki, de nem teszik. Naluk konkretan a kacsateve meg a jimjam vagy mi van

Na az egyik sz@rabb mint a masik. Elobbin az az ostoba zene utobbin meg csomo 6+os mese van.


Ha ott vagyunk egy szo vagy vas egesz nap utana 2napig vonyit a gyerekem itthon is a teve előtt hogy kapcsoljam be.


Na, nem azt mondom, h neha nem kapcsolom be. Mondjuk reggel megnezunk egy 10percet meset dvd-n, de hogy igy "tessek nezzed" azt igy nem hagynám

Akarmekkora 1-2-3 eves, lehet jatszani, rajzolni, építeni, stb. Találja fel magat. Amugy ha nálad az a szokás h nincs mese akkor nincs mese. Persze nem fog kisülni az agya ha nezi egy délutánt azt a fost (lehet meg jol is jarsz vele, mert lehet otthon feltalalja magat, nalad meg idegen a terep)

2019. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerencsére most a férjem hazajött hamarabb és elvitte bicajozni meg fagyizni.


Sajnos sok időm nincs vele foglalkozni most, mert a 6 hósom elég nyűgös. Most is a karomban alszik.


De tesómék nem találtak mást erre a 2 napra.

2019. máj. 2. 14:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Fú, attól az adótól agymenést kapok...annyira ostoba, idióta dolgok mennek rajta! Ha már más nincs, legalább a youtube-on keressetek neki valami mást (Boribon tényleg jó), de ezek...értelmetlen, agyzsibbasztó hülyeségek.
2019. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem akarok nézetni vele semmit amíg a szüleivel nem beszéltem. Mert hajlamos azt mondani valamire, hogy anyáék is megengedik miközben nem. A nagyszülőkkel már ezt eljátszotta párszor.
2019. máj. 2. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!