Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért idegesít, hogy ők is...

Miért idegesít, hogy ők is babát várnak?

Figyelt kérdés
Elváltam és összejöttem rövid időn belül valakivel. Kiderült hogy terhes vagyok, és megtudtam hogy az exeméknél is jön a gyerek. Szerintem csak azért vállalták mert nálunk is jön. Volt így valaki?
2019. máj. 3. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy túl az exeden. Honnan szeded, hogy azért vállaltak gyereket, mert te terhes vagy? Baromság. Örülj a saját gyerekednek, oket meg hagyd békén
2019. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha ex, és nincs közös gyerek, akkor ne foglalkozz vele! Örülj a saját babádnak, éld meg ezt a pár hónapot negatìv gondolatok nélkül!
2019. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Amint meglesz a baba, onnantól elégtételnek fogod érezni, hogy az exedéknél is ugyanaz a helyzet... 😃
2019. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez jó :)
2019. máj. 3. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Nincs ezzel semmi baj. Nyilván az exed megbántott, nem tudom, mekkora szerelem volt, de lássuk be, minket nőket nagyobb elégtétellel tölt el, ha az exünk nélkülünk nem boldogul. Jót tesz az önbecsülésünknek. De ha azt látjuk, hogy boldogabb, mint valaha, házasság, gyerek, öröm, boldogság, feltudnánk robbanni 😁

Majd elmúlik.

Aki meg azt írta, hogy felcsináltattad magad, egy végtelenül primitív véglény.

2019. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
81%
Mintha a "Szerintem csak azért vállalták mert nálunk is jön" dolog nem lenne primitív. Szerintem az exednek jobb dolga is van, mint azt figyelni, hogy te mikor leszel terhes és csak ezért gyereket vállalni.
2019. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te óvodás vagy? A gyerek nem egy kiskutya akit azért gyorsan beszereztek mert nektek is lett egy. Engedd el az exed szerintem és a terhességeddel meg a pároddal foglalkozz ahelyett, hogy féltékenykedsz. No offense tényleg de ideje felnőni ha már anya leszel. :)
2019. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Januárban szétmentünk,májusban már terhes volt az új csaj.Bevallom nagyon bántott az elején, mivel ismerem a csajt és tudom,hogy mire megy ki az egész. Túltettem magam rajta és most mar én is boldog kapcsolatban vagyok és van egy kislányunk is. Te most már a saját családoddal foglalkozz,ne az övével. Majd elmulik
2019. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Van 1 ismerősöm, állítólag boldog párkapcsolatban él, mégis FB-on folyton az exének meg a nőjének üzenget mindenféle idióta elegtételes idézetet.... komolyan, rá emlékeztetsz. Ideje lenne felnőni!
2019. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!