Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik a 3 közül?...

Melyik név tetszik a 3 közül? Julianna, Lianna, Anna

Figyelt kérdés
Adnád valamelyiket a lányodnak?
2019. máj. 4. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Lianna :) És csak ezt adnám a 3 körül, a Julianna számomra öreges, az Anna tucat
2019. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Részemről egyik sem annyira, de az Anna vagy Júlia örök, és Lia, Lili, Lilien, Liliána inkább. Az összetett neveket nem szeretem, a Lianna pedig nekem olyan félreértett Liána/Riana/Lilianna gyanús lenne.
2019. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Így a Trónok Harca lázban égve a pont Lianna olyan hatást kelt, mint néhány éve a Frodó meg Árven meg Aragorn divat...biztos nem adnám a lányomnak. A Julianna nekem nagyon tetszik, klasszikus és szép, manapság ritka. Az Anna tényleg tucat.
2019. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A lili lilien lilianatol a falra maszok :D abszolut nem visleheto nevek komoly nokent (szerintem). Kislanynak oke, de Lili neni a falubol, nekem vicces lenne :)


Nem is tudtam, h a tronok harcaban van lianna, nem szeretem deneris miatt :D

De parom nezi, majd megkerdezem, h beugrik e neki!

2019. máj. 4. 19:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van, kettő is :)
2019. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Mindhárom nagyon szép név. Én a Juliannát adnám!
2019. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Julianna.

Nekem ez tetszik a legjobban.

2019. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Julianna, Anna tetszik nagyon. Ha lányunk lett volna, ő Júlia lett volna
2019. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Pedig a Tüskevárban Lili néni Gyula nagybátyjának a volt felesége...
2019. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A Julianna így ahogy van nagyon szép. De tuti hogy mindenki a Julcsi, Juliska, Julika, Juli stb becézését használná, ezektől meg falra mászok kb.

A Lianna talán amit ezekből választanék (én sem nézem a fentebb említett sorozatot). A Lia nem rossz.

Az Anna is szép, de ennek is főleg a becéző alakjait használnák - ami meg már szintén nem tetszik (Panni, Pancsi, Ani, Pannus, Pannika, Ancsa stb).

2019. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!