Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen szempontok alapján te...

Ilyen szempontok alapján te vállalnál gyereket?

Figyelt kérdés

1. Nem akartam soha,de mivel 40 éves leszek,lehet hogy megbánom

2.Van egy kutyám,nem gondolom hogy meg tudtam neki azt adni életében ami maximális lett volna,mert össze-vissza költöztünk,munkám is ilyen volt,stb.

3.Nem találtam olyan embert akivel szerelmesek lennénk,de van olyan ,aki jó apa lenne..csak érzelmek nélkül.Ahol érzelem volt,ő nem volt alkalmas ilyen dologra.

4.Lusta lettem.Régen pörögtem,most már inkább a nyugi,nem szeretem ha hangzavar van,inkább a csend.

5.Úgy érzem még nem kaptam meg az élettől azt ami nekem járna teljes egészében,hiába voltam pár helyen,mégis hiányérzetem van.


2019. máj. 6. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem, mert;

1.soha nem akartal gyereketel es most se akarsz.

2. Mert apara is szuksege van a gyereknek, nem cska anya sexkapcsolatara.

2019. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Csak akkor vállalnék, ha igazán vágynék rá és nem azért, mert esetleg megbánom. Ha nincs tartós kapcsolatod, nem érzelmekre épülne a gyerekvállalás, akkor végképp nem.
2019. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első és a negyedik pont miatt nem.

"Nem akartam soha,de mivel 40 éves leszek,lehet hogy megbánom" - most se akarsz, csak azon félsz hogy "megbánod".

"Lusta lettem.Régen pörögtem,most már inkább a nyugi,nem szeretem ha hangzavar van,inkább a csend." - egy gyerek mellé nem fér bele a lustaság, és csendet meg nyugalmat sem kapsz tőle, amire vágysz.

2019. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Neked nem gyerek kell. Nem oldja meg a dolgaidat, nem tenne boldoggá
2019. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Te azt bánnád meg,de nagyon, ha szülnél... Ráadásul akkor már nem csak a te életed menne rá, hanem a gyereké is.
2019. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Tisztellek. Nem egy kényszer gyerektartó vagy, mint nagyon sok "anyuka". Több ilyen nő kéne.
2019. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem is értem miért gondolkozol gyerekvállaláson
2019. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi esetre.
2019. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha már kutyát sem sikerül rendesen tartani, akkor kár lenne gyerekkel próbálkozni

De nem is ez a fő ok, ami miatt a helyedben nem vállalnék. Én sem akartam soha gyereket, mégis van 3. Pusztán azért mert találtam egy olyan férfit, akivel viszont vállaltam gyereket, és ez volt a löket a gyerekvállalás felé. A TÁRS, AZ Apa! Nem ez a jaj nem kaptam meg mindent az élettől, meg van kutyám téma.

2019. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen
2019. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!