Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fél éves kislányommal sokat...

Fél éves kislányommal sokat megyünk jobbra-balra, mégis unatkozom. Ti mivel kötitek le magatokat?

Figyelt kérdés
Sokat játszunk, megyünk szinte minden nap a páromat meglátogatni munka közben, ott vagyunk 1-2-3 órát, sokat sétálunk, járunk nagyikhoz-dédnagyikhoz, mégis úgy érzem, hogy unalmasan telnek a napok. Mikor a páromnak nyugis napjai vannak és elmegyünk kirándulni, akkor tök jó, de nem ez a mindennapos... Ti mivel foglaljátok el magatokat?
2019. máj. 10. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Felnőtt társaságot keress, pl. játszótér, ringató.
2019. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ugyan kettő van, így soha nem unatkozom. De ha van egy kis szabadidőm, beszélgetek a barátnőimmel, vagy csak leülök estenként olvasni egy pár fejezezet a kedvenc könyvemből.
2019. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Olvasás?
2019. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Rengetegszer van, hogy itthon vagyunk, átjönnek a barátnőim, aztán amíg ők babáznak, játszanak a picivel, nekem van egy szusszanásnyi időm. Ilyenkor nyugiban letusolok, megcsinálom a hajam, sminkem, aztán együtt elmegyünk meginni egy kávét, vagy sütizünk, fagyizunk stb.


Nyelvet tanulok, nyelvvizsgára készülök. Heti 2x járok magántanárhoz, addig a férjem vigyáz a picire. Itthon pedig megcsinálom a házikat, tanulom a szavakat úgy, hogy közben ott játszik mellettem, vagy alvásidőben.

2019. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Irigykedek

😶😶😶😶


A lányom egész napos program a születése óta..

Nincs időm unatkozni...


De engem leköt a séta is ( erdőben túrázok vele)

Nagyszülőkhöz megyünk.


Nagy a házunk, mire a végére érek kezdem előlről..

Sok esetben a hátamon van úgy csinálom..


De ő fél évesen már mászott

2019. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg 1 gyerekem volt, akkor sem unatkoztam, keress hobbit, főzz, süss sütit, köss, hímezz, olvass, nézz sorozatot, kertészkedj, tanulj nyelveket, uj szakmát, tedd le a jogsit, diplomázz. Millio lehetőséged van.
2019. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!