Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi az ideális korkülönbség...

Mennyi az ideális korkülönbség a "nagytesó" és a kicsi között?

Figyelt kérdés

Eredetileg 3 gyermeket tervezünk a férjemmel. Egy éves a kisfiunk és egyenlőre nem szeretnénk még a 2.babát, arra gondoltam, hogy kéne a 3 közül egy "nagytesó", aki egy kicsit idősebb(a férjem is jónak látja, a két kisebb között 2-3 év különbséget tervezünk, de a nagy legyen egy picit idősebb), remélem érthetően írtam mire gondolok.

Vélemények?


2019. máj. 12. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi a jobb. Ezt nektek kell donteni.

Nekunk harom gyerek van, a ket nagy kozott nagyon kicsi a korkulonbseg (14 honap), a masodik es a harmadik kozott pedig nagyon nagy (9 ev).

Mi egyedul a 3-4 eves korkulonbseget nem akartuk, en azt gondoltam (es gondolom a mai napig), hogy nekem az lett volna a nehez.

A kis korkulonbseg nalunk direkt volt, a nagyot nem igy terveztuk, 5 rvet szerettunk volna, de negyet vartunk pluszban a kicsire, igy lett 9. Utolag orulok neki, mert ez igy nagyon konnyu.

2019. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13 hónap van a 2 nagy között, imádom. 😊 Könnyű őket összehangolni, a napirend kialajult a kicsinél kb 1 hónaposan, mert elkezdett a nagyhoz igazodni. Még 2 gyermeket szeretnénk, őket is kis korkülönbséggel.
2019. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első és a második között 1,5 év van, a második és a harmadik között 2 perc. Nekünk ez az ideális.
2019. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az első kettő között 8 év, a középső és a kicsi között majdnem 4 év van. Nálunk tökéletesen működött/működik. Ráadásul fiú-lány-lány az összeállítás. Ketten már nagykorúak, a legkisebb 15 éves. Tulajdonképpen véletlenül alakult így, de ha újra kezdeném akkor is így csinálnám.
2019. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ideális idő ezt ti döntitek el mi jó nektek ,nálunk 3 gyerek van 2 fiam között 16 hónap van ,így jött. össze lányom és kisebbik fiam közt 5,5 év van de ez így jó fiúk már nagyok lányom még kicsi .
2019. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 év az első és a második között. A 2. és 3. között szerintem a 1,5 év ideális.
2023. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!