Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbaba lábfejes rugdalózó?

Kisbaba lábfejes rugdalózó?

Figyelt kérdés
Mi ez az új divat, 14 boltban voltam és vagy nincs lábfejes rugi vagy lányoknak csak rózsaszín vagy fehér az opció. És amikor azt mondom, hogy nem szeretnék rózsaszínt úgy néz rám az eladó mintha a sátán anyja lennék. Velem van a baj? Ki hol szerzi be ezt a ruhát a babájának?

#kislány #pizsama #rugdalózó #babw #lábfejes rugi
2019. máj. 12. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában én is alig találtam a fiamnak. Egyet sikerült a Pepcoban levadászni.

Hol nézted egyébként? C&A? H&M? Én a Tescoban kapható F&F-est is szeretem. Ott még találtam úgy 1 hónapja.

2019. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2019. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Tudom,hogy van lávfejes kis naci nekünk is van ilyen de a rugi sokkal prsktikusabb és kényelmesebb is a babának és nem mellesleg nekem is!

Néztem én tegnap mindenhol:) pepco,kikk,brendon,baba mama boltok,h&m,c&a...stb

2019. máj. 12. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

#1 vagyok. Szerintem most azért nincs, mert jön a nyár ès akkor elég lesz egy body is. Nincs szezonja.

Ettől függetlenül engem is bosszant, mert én is ezeket szeretem a fiamra adni, pedig ő már 6 hónapos.

2019. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jön a nyár , nálunk 6fok van és dübörög a cserépkályha. Vicc!!:):):) :(
2019. máj. 12. 17:29
 6/9 anonim ***** válasza:

ff és next rugijai vannak a fiamnak. A tesco-s rugikat részben a nővérétől örökölte. Csini, nem rózsaszín uniszex darabok. Múlt héten voltam, most is láttam ilyeneket.

A nextnél is nagyobb a választék kislányokra

2019. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig a brendonban van sok. Most voltam en is, csak horror arakon.
2019. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Next-t hol veszel? Neten? Az érdekelne. A brendonba itt csak fehér és rózsaszín van :( gondolom nagyobb boltjaikba több a választék meg pesten.
2019. máj. 13. 09:42
 9/9 anonim ***** válasza:
2019. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!