Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Mikrós sterilizálót hogyan tisztítsátok?

Elég vízköves lett.

máj. 16. 09:17  Privát üzenet  

A válaszok

Tisztítjátok*

Egyébként minden használat után elmosogatom, ahogy a leírásában is szerepel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 09:18 Privát üzenet
Ki lehet ecetezni ugyanúgy, mint bármi mást.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 09:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibáért, nem figyeltem... Szerintetek elég ha áll benne az ecet vagy indítsam is el a mikróban?

# 3/4Időpont máj. 16. 09:47 Privát üzenet
El is indíthatod, én úgy szoktam, h amikor a vízforralót ecetezem amúgy is (felforralom benne az ecetes vizet), akkor ha fellfort, átöntöm a sterilizálóba és hagyom kicsit dolgozni.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 16. 10:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mam-os mikrós sterilizálót kaptam, de nincs hozzá használati útmutató. Leírnátok hogyan kell használni?
Avent sterilizálót (nem mikrós, Naturally Express) hogyan kell tisztítani?
Clevamama játszócumi sterilizálót használ valaki?
Aki adott már el aventes sterilizálót, azt a nagy kereket, hogyan csomagoltátok be?
Hogy kell használni az avent mikrohullámú sterilizálót és az avent cumisüvegmelegítőt?
Avent sterilizálót ha akárhogyan mosom, mindig feljön benne valami fekete, mire kigőzöl, akkor az mi és mit lehet vele tenni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!