Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha valaki vágyik gyerekre, de végül nem születik saját babája és nem is fogad örökbe, el fog múlni valaha az érzése, hogy vágyik saját babára?

Leginkább elméleti kérdés, ha valaki járt így, tud mesélni saját tapasztalatról, véleményről?

máj. 17. 13:51  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem elmúlni nem múlik el az érzés, max az illető beletörődik.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 17. 14:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Találkoztatok már valaha a saját hasonmásotokkal?
Saját ötleteimet megtervezem és jól kivitelezem, viszont munkahelyi feladatok nem igazán mennek. Vihetem valaha így valamire programozóként?
Olyan elképzelhetetlennek tűnik az, hogy valaha saját lakása legyen az embernek. Hogyan képes valaki 9-10 millió forintot itthon összegyűjteni a jelenlegi árak, kereset mellett?
Most őszíntén! Annak aki nem örököl semmit a szüleitől, annak honnan lehet saját lakása valaha?
Megtalálom valaha a saját utamat, meg kéne változnom? 16/L (hosszú magyarázat hosszú kifejtett véleménnyel és gondolatokkal)
3 sikertelen lombik után letehetek arról, h nekem valaha saját babám lesz?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!