Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 40 éves nőt hogyan beszéln...

Egy 40 éves nőt hogyan beszélnél rá hogy vállaljon gyereket?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán akart,fél mindentől,itt olvasgatva nagyon sok komplikáció előfordulhat,ha azt nézzük az ember teste csak negatív dolgokat szenved ez idő alatt.Tehát csak negatív dolgok érik az embert.
2019. máj. 17. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rá kell beszélni, úgy nincs értelme. Önszántából vállaljon.
2019. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ez mindenkinek saját döntés
2019. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha senkit nem beszélnék se 'rá' se 'le'. Miért is tenném?
2019. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Mégis ki vagyok én, hogy bárkit rábszéljek arra, amit nem akar...? Vagy más? Gyerek nélkül is pont ugyanolyan teljesértékű ember, nő. Ő így döntött, szerencsére megszámlálhatatlanul sok dolog van még az életben, ami által ki lehet teljesedni.
2019. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha az a gond, hogy fél az egésztől, de amúgy akar babát, akkor vagy fogadjon örökbe, vagy mond neki, hogy amint vége olyan csodálatot fog érezni, ami minden addigi rosszat, fájdalmat semmissé tesz.
2019. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Jól teszi, hogy nem vállal.
2019. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha eddig nem vállalt, akkor ne 40 évesen kezdje el.... Nem kell a világnak egy újabb beteg gyerek... Plusz akit rá kell beszélni, ott megette a fene az egészet. Szeretni se biztos hogy fogja a gyereket.
2019. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En tuti senkit nem beszelnek ra. Legyen eleg hogy magamat rabeszeltem 😂
2019. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha reálisan gondolkozol, sosem beszélnél rá senkit valamire, amit ő maga nem akar. Igaza van, rengeteg komplikációval jár egy terhesség ( én majdnem megvakultam ) és 40 évesen ezeknek az esélye csak nő. Nem helyes valakit győzködni akarata ellenére.
2019. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A beteg gyerek azert, mert 40 évesen szülne jó nagy butaság. Nem véletlen kell menni genetikára, magzatvizvizsgálatra, ez 35 alatt fizetős.Ne erőltesd, különben nem szabadulsz majd az érzéstől, hogy számodra ez mekkora teher és kötöttség!!!!
2019. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!