Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te hogy nevezed a gyereked...

Te hogy nevezed a gyereked apját magatok között, illetve ha másnak beszélsz róla?

Figyelt kérdés
Hogy szólítod ha otthon vagytok ? Tehát apa gyere ide,vagy Tibi gyere ide ? Ha másnak beszélsz róla,hogy nevezed,apa ezt meg azt csinálta,vagy hogyan ?
2019. máj. 17. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
A nevén nevezem. Nem az apámról, hanem a páromról beszélek.
2019. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Otthon Szívemnek szólítom, ha társaságban vagyunk a nevén, ha idegeneknek említem, akkor a férjem.

(apukámat szólítom apának)

2019. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha én szólok hozzá,akkor a nevén.

Ha a gyereknek említem,akkor apa.

Idegenek előtt a nevén.

2019. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek apa. Amugy a nevén, vagy Kicsim. Hívom én mashogy is, de a mi kapcsolatunk sajátos, mi ilyenek vagyunk.
2019. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha a gyerekkel beszélek Apa. Pl. Boti Apa megy érted.

Ha mi egymás között beszélünk XY vagy Szívem.

Másnak a keresztnevén nevezem.

2019. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Én a nevén vagy szívem. A gyereknek úgy beszélek róla, hogy apa ...

Másoknak vagy a nevén említem vagy ha nem ismeri, akkor férjemként beszélek róla.

Ő ugyanígy szólít engem. Egy darabig anyázott ha hozzám beszélt, de megbeszéltük, hogy nem szívlelem ezt és azóta nem csinálja.

2019. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
A nevén, becenevén. Nem tudnám apának hívni 🤪 ha a gyereknek mondok valamit, akkor apa.
2019. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Otthon Brummnak hívom, ha a gyerekhez beszélek, és nincs jelen, akkor apád. Mások előtt a nevén nevezem, tágabb körben a férjemnek.
2019. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
A gyerek előtt apának hívom. Pont a férjemnek van ilyen sztorija, hogy mivel az ő apja az anyját a néven szólította mindig, így férjem is a saját anyját mikor kicsi volt a keresztnevén szólította sokáig hisz ezt hallotta az apjától. Sok időbe telt vissza szoktatni az anyázásra. Ebből tanulva a gyerek előtt, aki most két éves, én mindig apának szolitom, ő pedig anyának. Így a gyerek is így szólít minket. Ha gyerek nincs ott akkor a keresztnevén és mások előtt is a keresztnevén.
2019. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Gyerekek előtt apa, neki a keresztneve, mások előtt szintén, esetleg a férjem.
2019. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!