Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek magyarország...

Mi a véleményetek magyarországon a Michelle névről? Nekem nagyon nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
Ha majd egyszer lesz kölköm, és ha lány lesz, akkor nagyon szeretném ha ez lenne a neve. Eddig.. hát nem mondom hogy elitéltem a külföldi neveket, de nem nagyon tetszettek. De ez.. nagyon megtetszett. 21/F

2019. máj. 18. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aham, és úgy is tetszeni fog, hogy MISEL(L)?
2019. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem még így is szép😀
2019. máj. 18. 17:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt vágod, hogy Misell lehet csak. Anyakönyvezhető egyébként, de szerintem borzalmas.
2019. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De amúgy, mindig eszembe jut róla az Amerikai pitéből a csaj🤣 most meg elkapott a nosztalgia. Megyek meg is nézem.
2019. máj. 18. 17:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen megfelel. Szerintem szép név. A páromnak kell meg elfogadnia. Van még pár éve rá😬
2019. máj. 18. 17:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiába tetszik,Misellként borzalmas lesz
2019. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Misell-ként borzalom. De pár év alatt kinövöd az tuti ;) A roma családoknál szokás a külföldi neveket fonetikus írással adni, Brendonka, Krisztofer, Sánel, stb. Át fogod te még gondolni ezt a Misellt...
2019. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű. Misinek vagy Mikinek fogják "becézni". Legalább adj neki valami normális utónevet és ez csak a második legyen ha már ennyire szeretnéd. De azt azért vágod ugye hogy egyrészt nem egyedül döntesz, másrészt a baba nevét az anyukától kérdezik a szülőszobán és az van amit ott ő mond.
2019. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Persze, tudom. En is roma vagyok. De nekem a rokonsagba, egyetlen kulfoldi nev sincs. Lakatos Alexandro meg ilyenek. 🤣 Beszeltunk ma errol. Ha majd lany lesz, maradunk a Rekanal. Ez a nev az asszony akarata. Hiaba mondtam neki, hogy nem jo a vezetek nevhez😬

Amugy o nem roma. Koszi a valaszokat😁

2019. máj. 19. 00:11
 10/12 A kérdező kommentje:
A Lakatos Szazszorszep oda verne. Kar hogy egyikonk se Lakatos.😥
2019. máj. 19. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!