Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 hete szültem ez normális?

7 hete szültem ez normális?

Figyelt kérdés
Mióta megszültem volt keves verzes illetve barnazas de par napja mar újra élénkebb volt, gondoltam megjött az első vérzés. De ma éreztem hogy nagyobb mennyiségű vér jön. Ezután a vécén egy szilva méretű csomós azthiszem alvadt vér darab jött sok vérrel. Ez normális? Tapasztalata van valakinek?

2019. máj. 18. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Voltál a 6 hetes kontrollon?
2019. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Két esetben fordulhat elő, az egyik ha szülés közben előre esik a méhed, s alakú ilyenkor, akkor van ha pl doki kézzel is nyomja kifelé a babát. Az s alak alsó részéből nehezebben ürül a vér, ezért jön nagyobb darabokban.

Másik, ha bent maradt méhlepény, akár ez is lehet, de ez lázzal is jár egyébként.

Nekem mindkét eset egyszerre volt, egramm cseppet írtak rá, 3 hét alatt ürültem ki teljesen.

Mondjuk ez hüvelyi szülésnél fordul elő, neked is gondolom ez lehetett.


Menj vissza dokihoz nagyon sürgősen, akár holnap. Antibiotikumot is fogsz kapni.

2019. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószinűleg pang a méhedben a vér/lepénydarab. Ha a szaga kellemetlen akkor biztos, és irány az orvos. Nekem kindkét szülésem után 5 héttel küretet csináltak mert nem tisztultam ki, még ergamm cseppel sem. Ez nem játék, rámehet a méhed.
2019. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam még el menni a 6 hetes kontrollra a kicsi miatt. Természetes szülésem volt viszont a lepényt már kezzel nyomtak ki
2019. máj. 19. 08:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Doki!
2019. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt tudod hogy vérmérgezésed is lehet? Gyerek ide vagy oda, akár magaddal is viheted, de menj orvoshoz!!!
2019. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak! Ez nem játék. Édesanyám így hunyt el augusztusban vérmérgezésben, elbagatelizálta a tüneteket, nem vette komolyan.

Menj el a kicsivel ügyeletre vigyél magaddal férjet családtagot szomszédot aki segít míg vizsgálnak.

2019. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Őszinte részvétem. Megtudhatom neki mik voltak a jelei?
2019. máj. 20. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!