Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi lehet ez? Lehet korai terhesség vagy betegség vagy csak simán a gyógyszer miatt? 28. -ra van időpontom dokihoz.

Április 14.-én jött meg utoljára.akkor el kezdtem fogamzásgátló gyógyszert szedni. Május 7.-en meghalt a párom,így abbahagytam. Eldobták úgy ahogy volt :( (Az utolsó hormon tartalom nélküli tabletták jöttek volna). Nem jött meg elvonásos vérzés és semmi azóta sem. A hasam gőrcsölget,fehéres folyasom van. Puffadás,étvágytalanság,fáradtság. Bár egy része lehet a stressztől is. :( Ma reggel csináltam tesztet. Egy csík se lett. Control csík sem. Eddig nem szerettünk volna gyereket,de ha mégis lenne,már nem bánnám.

Keress kérdéseket hasonló témákban: teszt, HCG, vetélés, terhesség

máj. 21. 03:52  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Hónap közben volt pár napig enyhe rózsaszínes pecsételgető vérzésem. Ennyi volt a vérzés. Lehet hogy a gyógyszer zavart csak össze? De csak egy hónapig szedtem. kétszer kimaradt véletlen egy- egy darab.

# 1/1Időpont máj. 21. 03:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ártok vele a babának?
13 éves koromban diagnosztizálták nálam az epilepsziát. Ha később babát szeretnék mennyire lehet veszélyes a gyógyszer szedése a magzatnak?
A terhesség első pár hetében szedett sok fájdalomcsillapító károsíthatja a magzatot?
Milyen gyógyszert szednek a várandós anyukák?
ROACCUTAN gyógyszer szedése utáni terhességről tapasztalatok?
Van-e valakinek tapasztalata Dopegyt gyógyszer szedéséről a terhesség alatt és annak következményeiről? Egészséges a született baba? Van lemaradása a fejlődésben?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!