Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjem minden hétvégén dolgozn...

Férjem minden hétvégén dolgozni akar, így alig lesz velünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kislanyunk 11 hónapos.

Férjem a hétközbeni munka után szombaton és vasárnap is maszekolni szeretne. Így gyakorlatilag semmi kikapcsolódásunk és közös programunk nem lenne.

Anyagilag nem vagyunk tehetősek, de szépen élünk. Ő költözni szeretne jelenlegi lakasunkbol és minél gyorsabban pénzhez jutni, hogy menni tudjunk, ezért vallalna a munkát.

Én nagyitom fel nagyon ezt a problémát vagy ti is kiakadnatok rajta?

Sosem lennénk együtt hárman, alig lenne ideje a kislanyunkra :(

És nekem is nagyon hiányozna, úgy erzem ha soha nem tudunk kikapcsolódni én abba beleörülök.


2019. máj. 21. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem örülnék neki. Kimarad az életetekből, nem fogja látni felcseperedni a gyerekét.

Csak sajnos nem sokra mész azzal, hogy leírjuk, szerintünk sem jó dolog ez. A férjeddel kell tudnod ezt megbeszélni.

2019. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

És mi lenne, ha visszamennél dplgozni, hogy ne maszekoljon annyit?


4 évig neveltem ugy a nagyobbat, hogy az apját alig láttuk, az 5.évben kijelentettem, ha nem változtat sürgősen, akkor szerintem felesleges egy fedél alatt lennünk.

Jelzem, ő tényleg sokat dolgozott, volt, hogy a gyerek 1 hétig nem latta.


Mondd el neki, hogy oké, maszekoljon, de legyen min 1 nap, amikor otthon van veletek. Talaljatok valami kompromisszumut, mert hosszu tavon o is kikeszul es te is.

2019. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Csak sajnos ő nagyon a fejébe vette ezt most :(

Nem lehet vele beszélni egyszerűen.

2019. máj. 21. 18:11
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Visdazmeszh dolgozni és már meg is van oldva. Szombaton maszekol, vasárnap együtt vagytok. Ennyi
2019. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én is dolgozom mellette itthonról. Igaz nem százezreket hozok haza, kb egy minimálbért. Egyszerűen fogalmam sincs hogy győzzem meg.

Értem én hogy bizonyos dolgok miatt szeretne innen költözni de ilyen áron hogy nulla idot lesz velünk és gyakorlatilag a gyereket alig látja?! :(

2019. máj. 21. 18:14
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Mi miatt kell enbbyire gyorsan költözni ?
2019. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nyílt mellettünk egy kocsma és hétvégén olyan hangos hogy nem tudunk aludni.
2019. máj. 21. 18:22
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem teljesen értem. Költözni szeretnétek, lehetőleg minél hamarabb, mert nem tudtok aludni a kocsmától. Ehhez a férjed azt tudja hozzátenni, hogy éjjel-nappal dolgozik, mert így hamarabb összegyűlik a költözéshez szükséges pénz.

Gyanítom, nem az a terve, hogy élete végéig pihenőnap nélkül robotoljon. Addig, amíg el nem tudtok költözni, nincs jobb megoldás. Ő dolgozik éjjel-nappal, te megpróbálsz minél többet dolgozni otthonról, spóroltok, ahol tudtok és hamarosan összegyűlik a pénz a költözésre. Majd utána lesznek programok hármasban, de addig az az első, hogy hétvégén ne a részegek óbégatását kelljen hallgatni.

2019. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Alberlet addig?
2019. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajat házban lakunk, nem fizetünk meg egy albérletet, nem lenne kifizetődő.
2019. máj. 21. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!