Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kell gyereket nevelni?

Hogyan kell gyereket nevelni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Aha. Senki se tudja. Aki azt állítja, ien, az naív vagy hazudik.
2019. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
88%
Szeretettel.
2019. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Az első kettő között 14 hónap van, intenzív néhány év volt, sok tapasztalással. Azt hittem, újat nem tudnak nekem mutatni. 7 évvel később született a harmadik, igazi vehemens, hisztis, hangulatember, nagyon szerethető, de nagyon kemény. Akkor jöttem rá, xart sem tudok, csak hittem, hogy igen. A negyediknel teljesen elvesztettem a fonalat... Próbálom a felszedett tapasztalatból egyengetnti a kis életét, amúgy meg ösztönből. Most várjuk az ötödiket. Mint ahogy teljesen más mind a négy, úgy tudom, és kíváncsian várom, milyen emberkét kapunk, milyen feladatok elé állít az élet :)
2019. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem marad csendben, felpofozod és artikulálatlanul ordítasz vele. Ha elkezd álmodozni, felpofozod és artikulálatlanul ordítasz vele. Ha bárhová menne, mint az iskolába, felpofozod és artikulálatlanul ordítasz vele. Ha egy percet késik, felpofozod és artikulálatlanul ordítasz vele. Bármi más történik, felpofozod és artikulálatlanul ordítasz vele.
2019. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Mielőtt lettek saját gyerekeim én is azt hittem tudom hogy kell...
2019. máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Következetesen. Pl. ha valamit ma nem szabad, akkor azt holnap sem, meg ha hiszti van, akkor sem. És nem, apa sem engedheti meg, meg a nagyi sem.
2019. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom', de majd szólj ha tudod hogy kell! 🤣
2019. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha senki nem tudja, akkor vagy hagyjátok abba a potyogtatást, vagy engedjétek, hogy más felnőttek rászóljanak Béluskára, mikor hisztiből széthányja magát az áruház közepén.
2019. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Akinek ez kérdés, és még csak az alap elvek sincsenek meg neki amik szerint a gyereket nevelni szeretné az NE VÁLLALJON GYEREKET.
2019. máj. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

"xart sem tudok, csak hittem, hogy igen. A negyediknel teljesen elvesztettem a fonalat... Most várjuk az ötödiket."


Öt gyereknél miért is kellene tudnia egy nőnek, hogy hogyan kell gyereket nevelni??!

Majd belejössz a tizediknél vagy a huszadiknál...

:)

2019. máj. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!