Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen volt visszatér...

Anyukák, milyen volt visszatérni a munka világába? Hogy sikerült váltani? Mi volt nehéz?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, amikor bölcsibe/oviba került a gyerkőc, és visszamentél dolgozni, mi történt? Újra kellett szervezni mindent? Pl. mikor tudtál takarítani? Mi volt akkor, ha nem tudtál időben menni a gyerekért? Mi volt a betegségekkel? Mit csináltatok délután?

Mi volt a legnehezebb? Mit csináltál volna másként? Egy átlagos napi rutin érdekelne. Köszönöm szépen!



2019. máj. 22. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt. Ugyanabba a bölcsibe járt, ahol a testvérem volt gondozónő, így ha én nem tudtam időben menni, ment hozza. Takarítani simán lehetett vele vagy mellette. Ha beteg volt akkor táppénz, vagy bébiszitter. Délután játszottunk, bevásároltunk, főztünk, takarítottunk.

Nem vállaltam volna gyereket, ha tudom, hogy apuka félúton a terhesség alatt lelép. Ez volt a legnehezebb. Amúgy mindent meg tudtunk oldani.

2019. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen.

2 kiskorú gyerek mellett nem találok munkát, amit össze lehet egyeztetni az óvodával, iskolával, szünetekkel, betegségekkel :((((

2019. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!