Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekes egyedülálló anyucik,...

Gyerekes egyedülálló anyucik, vállalnátok ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szóval nekem van egy 2 éves kislányom, ismerkedek egy férfival és beszélgettünk erről a hogyan továbbról.... Mivel neki nincs gyereke, viszont nem zavarja hogy nekem van. Azt mondta ő is szeretne gyereket, és hogy szeretné a nem saját gyereket is csak azért a sajáthoz jobban húzna a szíve, de nem az lenne hogyha megöleli a sajátját akkor a z úgymond idegen gyereket pedig eltolná.
2019. máj. 22. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Mondani lehet bármit, úgyis majd gyakorlatban derül ki, tudnak-e működni a királylánnyal.
2019. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Azt hiszem egy gyerekes anyukával szemben inkább egy férfinak van több félnivalója. Ne érts félre kérdező, nem ismerlek, de nagyon sok férfi megjárja a gyerekes anyukákkal, mert a többsége a gyereknek akar apát, meg plusz pénzt a házhoz, és nem szerelmet keres elsősorban. Persze rengeteg ellenpélda is van, csak azért írtam ezt, mert neked minimális félnivalód van. Egyébként a fent szólónak igaza van, a puding próbája az evés. Addig nem szabad hinni a szép szavaknak.
2019. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Más gyerekét soha nem fogja tudni úgy szeretni mint a sajátját , ettől függetlenül a tiedet is szeretheti, próbáld ki aztán majd kiderül. Nem kell ennyire előre szaladni.
2019. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez termeszetes ,h elsore igy erez, aztan majd kialakul a valosag.
2019. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Miért? Máris eggyel jobb, mint az "átlagpasi." ŐSZINTE! Kizárt, hogy egy férfi ugyanannyira szeretné más "hím" gyerekét, mint a sajátját, de egy-két jó d.gás reményében simán elhazudja. Ő viszont nem kamuzott, azt mondta, ami természetes szerintem. A hím kifejezést nem azért használtam, mert valami feminista férfigyűlölő vagyok(nem vagyok), hanem próbálom jelezni, hogy mennyire ellenkezne az evolúcióval, ha "egyformán" szeretné őket. Ha ezt "várnád" el, akkor inkább ne vállalj szerintem. Én biztos vállalnék, mert nekem nem lenne ilyen elvárásom. Illetve ha nem vállalnék, akkor nem emiatt.(Vannak azért más szempontok is.)
2019. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha a férfinak lenne gyereke, te szeretnéd úgy mint a kislányodat? Na ugye, hogy nem!?
2019. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt nevelőapám,3 éves voltam,amikor összejöttek anyámmal úgy,hogy már volt neki más kettő nagyobb gyereke.Soha az életben nem mondott ilyet volna anyámnak.Gyakorlatban úgy bánt velem,mintha 1szem gyereke lettem volna.Aki ilyet kijelent már előre,annak nem szülnék,de nem is lennék együtt vele ezek után.Előre vetíti hogy a sajátja fontosabb lesz neki,miközben nem szabadna ilyet csinálni.Rendezze le magában,vagy akármi,de a leghelyesebb az lenne ha külön-külön találnátok párt a saját kategóriátokban.
2019. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Tökre normális, mindenkinek a saját gyereke a legfontosabb, és a sajátját szereti a legjobban.
2019. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 babyboom567 ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!

Én akkor szülnék második gyereket(ez csak egy elv,én már 43 évesen egyáltalán nem szülnék a férjemnek sem), másik férfinak, ha

1.van saját lakásom, saját olyan bevételem amiből EGYEDÜL el tudom tartani mindkét gyereket(értem ezt az alatt hogy amíg nem dolgozok a csecsemő miatt addig sem halunk éhen)

2.én is akarnék második gyereket

3. a férfinek is van egzisztenciája, és SZERET DOLGOZNI, nem egy link

4.és minimum 1-1,5 évet együtt élnék vele, hogy hogyan bánik a gyerekkel ÉS A GYEREKEM szereti-e.

Különben mindenki a sajátját jobban szereti,ez normális szerintem.

2019. máj. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Miért vannak lepontozva azok, akik szerint normális, mi több természetes, hogy valaki jobban szereti a saját gyerekét, mint másét?
2019. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!