Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha szűz vagyok, de hozzámért...

Ha szűz vagyok, de hozzámért az előváladék, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Először érintkeztem fiúval, de nem hatolt belém, tehát még szűz vagyok, viszont előváladék az volt. Lehetek terhes? Éppen csak hozzámért.


Kérlek ne írjatok hülyeségeket..


2019. máj. 22. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
És még mi nem írjunk hülyeséget :D
2019. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor inkább ne írtál volna semmit :)
2019. máj. 22. 17:26
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem tudsz értelmes kérdést kitenni inkább ne írtál volna. Ha nem értesz a szexhez, ne szexelj.
2019. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
69%

"Kérlek ne írjatok hülyeségeket.."

Te se...

Bocs de a kérdésed sem értelmes. Hol ért hozzád?? Mivel??

2019. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A péniszével a hüvelyem nyílásához.
2019. máj. 22. 17:44
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Erre okosat nem lehet írni,mert te sem vagy okos
2019. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy sosem kaptam felvilágosító órát, a szüleim tabuként kezelik az egész témát, az osztálytársam meg most szült gyereket, és elkezdtem félni kicsit.

Mintha ez az oldal azt írná, hogy bármilyen kérdést feltehetek. Remélem a gyerekeitek kérdéseire is így válaszoltok / válaszoltok majd. (:

Csak egy igent vagy egy nemet szerettem volna.

2019. máj. 22. 17:49
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, ha van önérzeted, önkritikád is legyen.
2019. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Hozzádért ??? Wooauww és azt hogy csinálta? Ne írjunk hülyeséget? Mit vársz egy ilyen hülye kérdésre?
2019. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sem volt felvilágosító órám soha, a szüleim se beszéltek erről sosem, aztán mégse kellett egy terhes osztálytárs, hogy tájékozódjak a magam idejében, pedig akkor még internet (hát még gyakori) sem volt. Ma a világ összes tudása a rendelkezésedre áll, keress rá gugliban hogyan működik a teherbeesés dolog, hidd el, sokat lehet belőle tanulni.


Egyébként nem, ennyitől nem lehetsz terhes. Csak hogy kapj egy leegyszerűsítetten egyértelmű választ is. Amíg ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal, addig azért lehetőleg ne szexelj.

2019. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!