Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindent a mosipelusról?

Mindent a mosipelusról?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én voltam a legnagyobb mosipelus ellenes a világon szerintem, úgy ahogy van undorítónak találtam. Mostanában elkezdtünk a férjemmel figyelni arra, hogy minél kisebb legyen az ökológiai lábnyoma a családunknak és így feljött a mosható pelenka is. (Na meg bevallom Rimóczi Zsófi rettenetesen szimpatikussá tette számomra és teljesen átfordult a kezdeti ellenszenvem.)

Na most aki mosipelusozik az megtenné nekem, hogy leír erről minden tapasztalatot? Jót és rosszat egyaránt, mindent tényleg a szagától a mosásig, jó márkák, tippek stb. Meggyőzni már nem kell de szeretném tudni mibe készülünk belevágni. :)

Ha ez fontos, a kislányunk 1 éves és lesz még gyerekünk aki majd megörökli a pelusokat.



2019. máj. 22. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
FBon van csoport, lépj be, onnan mindent meg lehet tanulni.
2019. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
En nem hasznalok ilyet, de en is nagyon jo dolognak tartom. Annyit tudok, hogy nem szabad egyszerre berendelni egy csomot ugyanabbol a tipusbol, mert nem biztos, hogy az fog passzolni. En is szemezek ezzel a lehetoseggel.
2019. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mamami fórumán rengeteg mosipelus-tapasztalat van, fajtánként (zsebes, aio, gyapi), akár márkánként is külön szedve.

[link]

2019. máj. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem főleg a kaki miatt nem jött be. Hiába teszek bele kakifogó papírt, az esetek többségében azért nem tankönyvi állagú. Anyatejes, tápszeres folyik mindehova, nyakig kakis. Fogzós ragacsos büdös a legrosszabb, vakarhatod ki mindenből.. De a normál kaki is szétkenődik ha ráül. Én megutáltam.
2019. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb egy lezárható pelenkavödörbe áztatni mosószeres vízben, és aztán kimosni hetente 1x az áztatott pelenkákat.
2019. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!