Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki gyereket vállal, miért...

Aki gyereket vállal, miért nem képes önállóan gondolkodni és a párjával egyetértésben nevet választani a gyereknek ahelyett, hogy ismeretlen emberektől vár ötletet?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 08:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
58%
Én azt nem értem, hogy miért van előrébb az itt leírt nevekkel, mint egy naptárral, vagy az utónév listával. Ugyanazok vannak benne.
2019. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
70%
Mit kötözködsz? Rengeteg név van és lehet, hogy jó ötleteket adnak, ami fel sem merülne bennük. Már az is baj, hogy több helyről szerzik a szülők az információt, ötleteket egy ilyen fontos kérdésben?
2019. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
74%

Mikor már érzed, hogy hülye név lesz, de még azért megnézed a reakciókat :D

...meg máskülönben soha nem tudná a világ, hogy micsoda egyedi és nagyszerű embert készül világra hozni

2019. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

2!


Ott az utónévkönyv. Benne van minden adható név. Itt te hiába javaslod Tünderbogyóka nevet, úgysem adhatja. Tehát totál értelmetlen

2019. máj. 23. 08:59
 5/40 anonim ***** válasza:
61%
Volt olyan ismim, akinek monjuk a Katika név tetszett, pasijának a Rozika ....ide kiírta és túlnyomó többségében a Katika volt a favorit. És ezt utána frankón “belenyomta” a pasija arcába, hogy látod, a neten is tudják.....
2019. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%

1. Hátha valaki felhívja a figyelmet vmi gúnynévre, amire nem is gondoltam

2. Rengeteg név van és könnyű átsiklani egy-egy név felett

3. Otthon unatkoznak táppénzen

2019. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Na igen, utolsó. Ez is nevetséges. Az emberek ízlése nem azonos. Attól, hogy itt 100 kommentelőnek nem tetszik, még lehet szép.
2019. máj. 23. 09:03
 8/40 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem inkább arra kiváncsiak sokan, hogy mások mit gondolnak egy adott névről..Hogy miért érdekli mások véleménye azt passzolom. De neked korán reggel ez a legnagyobb szívfájdalmad?
2019. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Nem, de az előbb olvastam a sokadik mi legyen a neve kérdést, ahol ráadásul kimomdottan arrogáns a kérdező
2019. máj. 23. 09:08
 10/40 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem tök jó, hogy kikérik más véleményét. A gyerek ismeretleneknek is be fog mutatkozni élete során sokszor, jó, ha nem valami elborult nevet adnak a szülők, hanem olyat, ami átlag ember számára is oké.
2019. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!