Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Àtlagosan mot tudnak az 1 évesek?

Àtlagosan mot tudnak az 1 évesek?

Figyelt kérdés
Nem akarom senki babájához hasonlítani az én fiamat. Csak érdekelne kinek mit tud a kicsi. Az én babám felismer képeken ha kérdezem hol az anya vagy baba megmutatja.ha kérem ad puszit. Ha kérem menjen oda pl a motorjához oda megy. Érti mi a kérem szépen ès oda is adja. Lecsücsül ha megkèrem ne egyen állva semmit. De a védőnőnk szerint kevés.ti mit gondoltok?

2019. máj. 23. 15:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Van hogy ràzza a fejét dolgokra hogy:nem. Pápát nem intette még de tudja mit jelent
2019. máj. 23. 15:45
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

1 éves: már jár, 10 szót tud, mutatja a pocakját és a családtagokat, érti a nemet. Ha tartom a kezem akkor odaadja ami nála van, a telefont a füléhez teszi és hívja "apát". Kit érdekel mit mond a védőnő egyébként?

Utasítgatni mint hogy hova menjen, hogy egyen nem szoktam, nem is hiszem hogy ezeket úgy igaziból érti egy ennyi idős, hogy miért akarok tőle ilyet.

2019. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ja és integet de csak a családnak, idegenekkel szégyenlős.
2019. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Járás az megvan. Pont 1 évesen indult el.

Védőnőnk ilyesmiket erőltet hogy hozza oda nekem a labdát ha órára mutatok akkor ütemesen mozgassa a fejét hogy tik tak.. kriminális egy nő

2019. máj. 23. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Úristen. :D Szerintem ne foglalkozz vele, nem értem miért kéne a gyereknek ilyeneket tudnia.
2019. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :)
2019. máj. 23. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

11 hós a lányom


Ennyit sem tud

Most tanuljuk a testrészeket


Fotót sosem mutattam neki magamról, úgyh nem hiszem, hogy menne


Jelenleg még nem mutat tárgyakra, ha kérdezem hol van.

Van kukucskönyve, abban virágot, kutyát , nyuszit.. Stb meg tudja mutatni, ha van kedve

Most tanítom mit mondanak az állatok. / vau-vau.. Mú.. Kot-kot.. Röf-röf) még nem megy


Érti a kérem, nem, ülj le, gyere ide, óvatosan, figyelj, nézz apára, nézz ide felszólításokat.

2019. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :)
2019. máj. 23. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedden lesz a lanyom szuletesnapja. Nalunk ez a repertoar: integet erkezesnek, tavozasnal. Felszolitasra is.

Ha hivom jon, terneszetesen a sajat nevet felismeri, tudja ki apa, anya.

Mutatja kabdat, kutyat, cicat, kacsat, rofit, tehenet, hintat, fat, utanozza a szelet xd tanul kanalazni, 5-6 szot mond szepen, erthetoen, dudolja a hinta palintat. Rokonokat felismer. Kerem, koszonom, kinalas megy. Pusziter de nem ad.

Meg nem jar. Csak a babakocsit tologatva. Mindenre mutat! Onmagatol eszik. Kb.... Persze biztos a felet kihagytam

2019. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!