Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 napja szuletett meg a pici...

Alisaa kérdése:

3 napja szuletett meg a pici babam. Es ideiglenesen el akarjak vinni neveloszulokhoz. Ez igy hogy mukodik?

Figyelt kérdés

Nem is ertem miert..mert mikor bejottem a korhazba minden rendben volt. Megszultem es kaptam egy olyan hirt a gyamugyrol,hogy nem hazaadhato a baba..nos, a hely ahova vinnem a gyereket teljesen jo(mondtak is) nincs vele baj. Abba kotottek bele,hogy meg csak egy szoba van kesz teljesen

A tobbin meg alakitani kell(festes stb..) a babanak megvan mindene ,voltak is kint lattak. A Ferfi akivel lakom bejott velem a gyamugyre es nyilatkozott,hogy vallalja a felelosseget a piciert es segit a nevelesben. Most viszont az van,hogy a gyereket ideiglenesen neveloszulokhoz akarjak adni 30napon belul ujravizsgaljak a dolgot es 2-3 honap mulva vissza adjak a babat,tehat hazavihetem ha egyutt mukodok a csaladgondozoval. De nem tudom ez hogy van..valos ez a 2-3 honap vagy elhuzodhat evekig? Mert ettol felek..ha valaki volt mar ilyen vagy hasonlo helyzetben nyugtasson meg,hogy nem fog olyan sok ideig huzodni ha mindent rendben talalnak az adott idon belul.



#baba #nevelőszülő #gondozasbavetel
2019. máj. 24. 17:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha mindent rendben találtak volna, akkor nem mondták volna ezt, tudom. Nevelőszülő vagyok. Ha rendbe tudod hozni a dolgaidat, visszakaphatod természetesen. Bár ha a születésére nem sikerült, akkor hogy fog menni 2-3 hónapon belül?
2019. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Ok nélkül nem vesznek el gyereket.
2019. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

A Ferfi akivel lakom


Aúúúú. Talám a párom, társam, élettársam, barátom, a kisbabám apukája. De a férfi, akivel lakom???

2019. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

3!


Vagy rokon, ismerős, aki befogadta?

2019. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Modjuk kaptál valami hivatalos papírt erről, amiben megindokoják, leírják részletesen? Abban mi áll? Mert ezzel az "ezt mondták, azt mondták" dologgal nem tudunk mit kezdeni.
2019. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
A hellyel lesz a gond,az 1 szobával...
2019. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
jaja, mert a rokont is úgy emlegetjük, hogy a férfi, akivel lakom :D
2019. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Valami itt nagyon nem kerek. Ezért nem vesznek el egy gyereket, hogy a felújítás nem zajlott le. Elhallgatod a lényeget.
2019. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
Egy szoba van készen...az pont elég. Nem emiatt nem engedik haza. Meg van ott az indok, le is van írva, tudod is te. Nyilván el is mondták az egész dolog menetét... nem tudom mit nem értesz. Tedd rendbe a dolgaidat es visszakapod.
2019. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem ez a gond. Mi éppen házfelújításban voltunk, 1,5 hónappal előbb jött a gyerek, nem volt még konyhánk, nem volt kész teljesen a fürdő sem, mégsem merült fel senkiben, hogy ne vihetnénk haza.
2019. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!