Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekes családok mennyi a...

3 gyerekes családok mennyi a kiadásotok egy hónapban?

Figyelt kérdés

Igazából az érdekelne, hogy 3 gyerekkel mennyit költötök egy hónapban ételre, ruhára és szórakozásra (pl. szülinap, mozi, állatkert stb.)

Elsősorban kisiskolás korú gyerekek esetében érdekelne.

A hitel, rezsi, benzin, különórák, foglalkázon kívül? Tehát csak étel, ruha, szórakozás.

Köszönöm.


2019. máj. 24. 21:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Mi kb. 250-350 e ft között.
2019. máj. 24. 21:15
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Ételre kb 50 ezer, ruhát nem veszünk minde hónapban, de átlagolva 10 ezer, a szórakozás kb 7 ezer
2019. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mi kb. 350-et, de csak az egyik kisiskolás, a többi kisebb.
2019. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es, hogy hozod ki öt emberre ilyen olcsón az étkezést?
2019. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 gyerek, 1-3-5. osztályosak.

Kaja: kb heti 25-30ezer ft.

Ruha: átlag 50ezer

szórakozás: 20-50ezer ft, egy mozi átlagban vagy most pl cirkusz volt itt+, havonta egy szombaton járunk kirándulni. (kisebb túrautak, tanösvények.)


NYári táboroztatás idén:

5-es: - 1x infótábár, 1x néptánc tábor, 60,000, +2 ingyenes tábor, egy 40,000ft-os infótábor megnyert, meg van egy pályázatos ingyenes tábor a suliban.

3-os, 1-ős: úszótábor 20/fő, infótábor 25/fő, +1x pályázatos iskolai ingyenes tábor.

(150)

+ mennek egy ismerős által szervezett külföldi pár napos táborba is- de itt rokon gyerekek is lesznek- tavaly is voltak- ez kb 100ezer a három gyerekre.


Nyaralás: 2x egy hét - kb 600ezer.


A nyarat leszervezni mindig bonyolult és költséges....

Sajnos egy nagymama van, aki dolgozik. Ő egy hetet tud elvállalni. A többit meg kell oldani valahogy.

2019. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"2-es, hogy hozod ki öt emberre ilyen olcsón az étkezést?"


Napi 1000 Ft elég a húsra, halra vagy pl grillsajtra. Így még mindig be tudok osztani cirka 20 ezeret, az elmegy tk lisztre, tésztákra (bár azt nagyon ritkán eszünk), rizsre, magvakra (folyamatosan vadászom a biobolt akciókat). Itthon csíráztatok, elég nagy konyhakertem van és sok gyümölcsfám (nekünk is elég egész évre, a szüleimet és húgom is én látom el zöldséggel/gyümölccsel, cserépbe anyu ellát tojással, mert neki sok baromi van és némi hússal).

Itthon tojás plusz zöldség a reggeli vagy saját sütű kenyér házi jó parasztosan

Ebédet én itthon eszek, mert nem dolgozom, gyerekek az oviban-isiben. Gyümölcsöt mindig pakolok nekik plusz az isis kap napi 1000 ft-ot, de havonta nem költ el összesen 1000-et, félreteszi. Férjem a munkahelyén eszik.

Itthon pedig eszünk amit főzök, vacsira vagy bármikor mikor valaki megéhezik.

90%-ban marad is nap végére, akkor nekem másnap az az ebédem

2019. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és ősztől ez is csökkeni fog, mert nekem is lesz baromi, disznó, most épül a helyük
2019. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!