Melyiket valsztanátok?

Figyelt kérdés

Van egy kicsi gyereked pár éves, úton a következő baba. 7 éve van munkahelyed tehát jár a csed,gyed minden. Utána vissza tudsz menni ha akarsz ,ferjeddel felváltva dolgozni, egy két nap nappalos ,egy éjszakás aztán 2-3 nap otthon.

Vagy nem mész vissza otthon naradhatsz a két saját gyerekeddel de pl mint nevelőszülő, kapsz két nagyobb gyereket akikkel nagyon sok a gond, feszültség van otthon miattuk.

Vissza mennel inkább és hagynad a "otthoni munkát", cserébe nyugodt lennél mikor otthon vagy, vagy elvislened őket csak azért hogy otthon tudj maradni, ami a két saját gyerekednek is biztos jó lenne?


2019. máj. 25. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a kérdést. Evidens, hogy nem való neked a neveloszuloeseg. "Elviselni őket "???? A saját gyerekeidről ha így nyilatkozna valaki?
2019. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A saját...lehet közhelyes de az más....

Fiatal korom ellenére egy kiskamaszt kaptam..., Akit elvalatam mert gondoltam majd a szeretetet hat és nem lesz gond. De van..lassan egy éve vannak itt és csak romlik a helyzet ...

2019. máj. 25. 11:09
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Akkor keresd fele a felettesedet és mondd el, hogy ez a munka nem neked való, felmondasz.
2019. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Jobb lenne neked a gyári munka továbbra is.
2019. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom ott kezdődik a baj, hogy nem bírod megszeretni sem...Csak haszonszerzés miatt ne maradj nevelőszülő,nem neked való rájöttél add vissza őt, vagy őket és inkább dolgozz.Nehéz helyzetű ,min lelki sérüléseket szenvedő gyerekek de nem hülék, ha csak elviseled őket azt megérzik ráadásul csak további sebeket ejtesz rajtuk..
2019. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

:)

Nem gyári munka...messze áll tőle. Rugalmas a munkaidő beosztás azért írtam pldanak a két nappalos egy éjszakást.

Mellette szól még hogy 3 szabival két hetet is itthon tudunk lenni ha nyaralni megyünk. Oda húz a szívem, hogy hagyom ezt. Sajnos nem tudom elfogadni őket...pedig akartam

2019. máj. 25. 11:27
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Visszamennek dolgozni inkabb.
2019. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem is kérdés, hogy visszamennék dolgozni. Nem szivatnám saját magam...
2019. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Fel se fogom, hogy ebben akár neked, akár a nevelt gyerekeknek mi a jó. Melegek bezzeg nem fogadhatnak örökbe, de ilyenek a nevelőszülők... Pfff undorító.


Menj vissza dolgozni. A saját gyerekeidnek se lenne jó, ha otthon lennél, és azt látnák, hogy "ilyen" vagy.

2019. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 piroska és a farkas ***** válasza:
94%
Itt az a legnagyobb baj, hogy a nem sajàt gyerekek nevelését illetően nem az volt a szempont, hogy ők egy szerető csalàdba kerüljenek, hanem az, hogy a Te életed kényelmesebb maradhasson, és anyagilag se bukjatok. Még a sajàt kamasz is problémàs, hàt még az idegen, akivel még érzelmi kötődésed sincs. Menj vissza dolgozni.
2019. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!