Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen találok "emberi...

Nagyon nehezen találok "emberileg megfelelő" nőgyógyászt. Tényleg én vagyok az aki nem jó?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pesten tudok ajánlani egyet, aki jó.
2019. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
mennyit vagy hajlandó fizetni egy vizsgálatért?
2019. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Nem, nem te vagy az, aki nem jó! :) A legtöbb belefásult a munkájába vagy beképzelt, nehéz normális nőgyógyászt kifogni...


Én egyet "találtam", ráadásul állami kórházban, de valahogy mindig a $3ggfej orvoshoz kapok időpontot, hiába szólok a recepción, hogy inkább várok 2 hónapot, csak ehhez a tuskóhoz ne...:( pedig nem járok sűrűn... (vidéki város)

2019. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Ugyan ez a gondom, engem már az sem érdekel hogy mennyit kell fizetni csak normális legyen, és ne egy tuskó
2019. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Feleségem kifejezetten érzékeny lelkű, de teljesen meg van elégedve a nőgyógyászával (két gyerekünket segítette világra). Amikor nőgyógyászt választott, körbekérdeztünk ismerősöket, és 1-2 kivételtől eltekintve megyei kórházunk szülészeti osztályának minden orvosáról csak jókat hallottunk.
2019. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Még annyit: Bátyám felesége mindhárom gyereküket egyazon orvosnál szülte, tehát nyilván ő is meg volt elégedve a magáéval. Pedig ő nem ahhoz jár, mint a feleségem.
2019. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ja igen. Államira gondoltam, aki nem vár és nem is fogadna el hálapénzt.


Érdekel a pesti orvos.

2019. máj. 25. 23:37
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem fizetősből én még nem találkoztam olyannal, akit a vizsgálat közben ne kellett volna helyretenni, hogy nem egy zsák szar vagyok, hanem egy emberi lény. Ez egyszerűen beléjük ég, undorító. (Az első gyerekemet fogadott orvos nélkül szültem, ráadásul a terhesség alatt háromszor költöztünk, szóval sztkból is megjártam párat, majd ügyeletesnél szültem. Most a másodikat várom, elég volt egy újabb ilyen élmény, és inkább fogadtam orvost.
2019. máj. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ez nincs jól és nincs rendben, de a következő a helyzet:


Magyarországon az orvosok a nyugati országokhoz képest hugyért-szarért dolgoznak. Nem elégedettek, mert miért lennének? Töménytelen túlóra, rémes körülmények, (jogosan) elégedetlen páciensek. Ebben mindenki kiég.... ezen tud változtatni a hálapénz/magánorvos, ha érdekeltté teszed az orvost abban, hogy kimozduljon a fásultságból.


Úgyhogy... ne haragudj, de ha ingyen akarsz ellátást, akkor az olyan is lesz. Ha meg emberileg korrekt orvosra vágysz, azért fizetned kell.

2019. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell feltétlenül fizetni, hogy emberszámba vegyenek. Én 15 év alatt találtam meg az igazit, sztk-s,profi, odafigyel, minden kérdésre türelmesen válaszol, alapos, és 1x nem éreztette velem, hogy szardarab lennék. A második terhességem alatt kerültem hozzá, mert bevéreztem és éppen ő rendelt, de áldom az eget, hogy így volt. Tényleg ne add fel. Vannak még rendes orvosok sztk alapon is, csak ritka, mint a fehér holló.
2019. máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!