Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az alabbi...

Mi a velemenyetek az alabbi nevrol?

Figyelt kérdés

A nev Denis/z.

Nem talaltam rola kulonosebb jelentest mint mas neveknel.

A vezeteknev Q-val kezdődik es mindenkeppen szeretnenk D betuvel kezdodo nevet. Esetleg nektek otlet ami Dvel kezdodo es nemzetkozi?

Vagy a Denis milyen? Milyen ember jut eszetekbe rola ha meghalljatok ezt a nevet?

(Kiveve Denis a komisz 😄😄😁😁)


2019. máj. 26. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a Klapka Gyorgy drogos fia jut eszembe a Dennis nevrol. Nem igazan tetszik.
2019. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Remes ez a nev itthon


Nemzetkozi pl a Daniel.



Miert erdekes h Qval kezdodik a vezeteknev?

2019. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Bocs, de ez egy nem túl szép név, magyarul tök hülyén hangzik. Valamelyik való világban volt egy vv dennis, nekem ő ugrik be róla.

Szép név, talán a Dénes.

2019. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Hát... nekem nem tetszik de végül is, nem magyar vezetéknévhez vállalható.


Akkor már inkább Dorian, David, Daniel

2019. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Magyarorszagon Denisz lesz az. Nem tetszik
2019. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
A Dénes miért nem jó? Becézhetitek Denisznek, de maga a Denisz rettenet.
2019. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Ha Magyarországon laktok akkor kizárólag a putriban tudom ezt elképzelni, ott beillik a többi közé.

Úgyhogy, ez ugrik be vagy cigány, vagy külföldi.

2019. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Dániel, Dávid, Dénes, Dominik, amik gyakoriak itthon, de a Denisnél még jobb szerintem egy Dalton, Donát, Dorián, Dusán is.
2019. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Q-val kezdődik a vezetéknév? Külföldi név? Mert akkor a Denis jó lehet, de magyarul szerintem borzalmas.
2019. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen Q-val kezdodik a vezeteknev es a ferjem külföldi. A Levente lesz a második nev ez szinte biztos. Igy azert szeretnenk valami nemzetkozit hogy kitudjak ejteni a nevet nem ugy mint a ferjemet mert meg kiolvasni sem tudjak..

O szeretne ragaszkodni a Dhez ezert allok hadilabon de o mar Denisznek hivja a pocaklakot :D

2019. máj. 26. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!