Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szép embereknek tényleg...

A szép embereknek tényleg nagyobb valószínűséggel születik lány gyermekük?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategória, nem tudtam hova illene leginkább.

2019. máj. 26. 17:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

A szép szerinted egy tudományos objektív kategória?

És ha a férfi jóképű, a nő meg csúnya, akkor ikreik lesznek: egy fiú, egy lány?

2019. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom honnan veszed, hogy ennek bármi köze van bármihez is. Egy szép embernek is ugyanúgy lehet fia, vagy lánya, mint ahogy egy nem szép embernek. Semmi összefüggés nincs.
2019. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
😩
2019. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
En gyerekkorom óta tudom, hogy kislányt akarok. :) de az,.hogy elég "szép vagyok-e hozzá, hogy összejöjjön", mar jo kérdés...? 😁😂 hat nem tudom, ez nevetségesen hangzik. Teljesen relativ a szépség,de amugy meg semmi köze a gyerek neméhez a te kinézetedhez!
2019. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor nem tudom eldönteni , hogy ki az ostobább , a kérdező , vagy akitől ezt hallotta. 🤔
2019. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Én évekkel ezelőtt olvastam erről egy cikket és ott meg is magyarázták az okát. Valami olyasmi volt, hogy a szép embereknek nagyobb eséllyel születik szép gyerekük és a lányoknak nagyobb haszna van a szépségből, ezért születnek inkább lányaik a szép embereknek.
2019. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
A szép férfiak meg nagyobb eséllyel szórják el a "magjukat", szóval ebből a szempontból meg ők profitálnak jobban... Önmagában az az igaz esetleg, hogy szép szülőknek nagyobb valószínűséggel születik szép gyermeke, és esetleg a lányokat nevezik inkább szépnek, a fiúkat meg inkább "helyes", "jóképű", "jó kiállású"-nak mondják, nem szépnek, és leginkább ennyi lehet az összefüggés. A szülők kinézete az ég egy adta világon semmiben sem függ össze a gyerek nemével.
2019. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Az ovistársak kislányait és anyukáit elnézve ezt egyáltalán nem mondanám..
2019. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy, nekem egy szép fiam lett.
2019. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Pombe ***** válasza:
27%

#19 "A szép szerinted egy tudományos objektív kategória?"


Miért? Te nem látod, hogy melyik nő a szebb? Mert ha látod, akkor mértél. És ha a mérésed a bombázó méréshatárt megüti, és az emberiség egyetért veled abban, hogy a megmért nő tényleg szép (legfeljebb a rajongás mértéke lesz csak változó), akkor máris tudhatod, hogy a mérésed kellően objektív volt, méghozzá vitán felül.


Könnyedén utána nézhetsz. A női szépségjegyek már több ezer éve változatlanok, és korántsem alaptalan az a megállapítás, hogy a női nem a szebbik nem.


[link]

[link]


Furcsa, hogy olyat kell bizonygatni, amit amúgy mindenki nap mint nap érez, és objektíve tapasztal is (egyébként maguk a nők is). Az eladásra szánt autókon nem tangába bújt szögletes férfitestek vonaglanak, amit talán még a hetero nők, és a meleg férfiak is kimosolyognák többségében, legyen bármennyire is jóképű és szexi a tangás fickó. Még a női termékek többségében is a kedvesen szép csajszik...stb.

2019. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!