Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fred&flo 5os pelenkát hasznalo...

Fred&flo 5os pelenkát hasznalok kisfiamnak.15es fel kiló szerintetek rosz méretet használok? Éjszaka kifolyik a pisi nappal viszonylag jobban bírja.

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetséges hogy rosz méretet használok? A pelenka gumirozasa elég gyenge egyébként, ezis lehet az oka. Eddig pamperst használtunk de az ára miatt váltottunk olcsobra sajnos úgynezki minőségben is rosszabbra. Mien pelenkát tudnátok ajánlani?

2019. máj. 27. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Sleepy sensitive-et próbaltuk ki most, a fiam is sokat pisil éjjel de ebből nem csorog ki. Mi maradunk ennél.
2019. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Suly szerint elvileg meg jonak kellene lennie, ugy remlik 18 kiloig van ennel is az 5-os meret, mint sok mas markanal.

De az ejszaka gondolom mar sok neki...

Ket opcio van.

Hagyd ezt nappalra, ha azt birja, ejszakara pedig vedd, ami eddig jo volt. En pl szoktam ugy, hogy szinte mindig pampers premium care-t hasznalok, de ha epp az utolso csomagnal jarok es nincs akciosan sehol, akkor azt csak ejszakara adom, nappalra pedig veszek lidl lupilu pelenkat. Nappalra tokeletes, az ejszakat a fiamon az sem birja ki.


A masik opcio, hogy kiprobalod a kovetkezo meretet, vagy veszel mas markat hasonlo arban (lidl, aldi es drogeriak sajat markaja szinten ilyesmi arban van, mint a tescos es sokan dicserik, egesz jok szerintem is).


De ha a nagyobb meg nem illeszkedik a gyerekedre, bo a combjanal, akkor ugyanugy ki fog folyni...

2019. máj. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia ezt meg hagyom nappali pelusnak éjszakára pedig marad a pampers ezelőtt is így csináltuk csak most el fogyott a pampers és gondoltam hátha ki bírja az éjszakát a fred&flo de sajnos tevedtem
2019. máj. 27. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!